duppsko Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 http://www.amazon.fr/gp/product/B006ISA6VQ/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1642&creative=19458&creativeASIN=B006ISA6VQ&linkCode=as2&tag=g5-21 Mulig bare feiltrykk fra Amazon. Ser det står at Windows XP støttes, noe jeg tviler på.
Windoge Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 Selvfølgelig kommer det til PC, slik som alle de forrige spillene. Husk at det har tatt mange måneder etter lansering av konsollversjonen før vi i det hele tatt har hørt noe om en PC-versjon. 1
Vrengtpolvott Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 Selv om de ikke har nevnt PC enda så kommer det garantert, er for mye penger i GTA på PC til å gi slipp på det.
iNtensimilla Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 Selv skal jeg ha GTA 5 på både Xbox 360 og PC.. Samtidig som jeg har lyst til å spille GTA 5 med full grafikk og høyere 'frames per second' på PC, så vil jeg fortsatt ha muligheten til å sette meg ned i sofaen på stua og spille GTA 5 med kompiser. (og Xbox Live, siden jeg har flere kompier med Xbox 360 enn med PC som drar GTA 5)
MrL Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 (endret) Det kommer nok sikkert en PC versjon, men det vet uannsett ikke Amazon en dritt om. Dette har skjedd gjentatte ganger fra Amazon og andre nettsider, å legge ut spill som aldri kommer. Informasjonen er verdiløs, for Amazon sitter ikke på noen informasjon om en PC-versjon uannsett. Jeg tipper vi vil se en PC-versjon innen jul 2013(med tanke på GTA IV), den vil neppe bli annonsert før etter releasen av konsollversjonen. Uannsett er alle nettsider som legger ut forhåndsalg av spillet før Rockstar selv annonserer det, full av bullshit. Endret 21. januar 2013 av MrLG
duppsko Skrevet 21. januar 2013 Forfatter Skrevet 21. januar 2013 Er vel ikke garantert før de selv sier det Husk RDR som aldri kom til PC.
Poor Leno Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 Man kan forhåndsbestille GTA:V til PC på Komplett.no ihvertfall!
Zeph Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 Som heller ikkje er noko garanti. Vent til R* kjem me ei offisiell uttale.
Avean Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 Rockstar har vel allerede sagt at det ikke kommer, muligens lenge etter. Hvis dem kunne gjøre det med Red Dead Redemption (Som er verdens beste spill i historien) så kan dem nok gjøre det med GTAV også. Skulle jo tro dem la ut Red Dead Redemption til PC med tanke på all salget men dem gjorde ikke det.
Zeph Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 Rockstar har vel allerede sagt at det ikke kommer, muligens lenge etter. Hvis dem kunne gjøre det med Red Dead Redemption (Som er verdens beste spill i historien) så kan dem nok gjøre det med GTAV også. Skulle jo tro dem la ut Red Dead Redemption til PC med tanke på all salget men dem gjorde ikke det. Kanskje det er grunnen. PC = piratkopiering.
Windoge Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 Er vel ikke garantert før de selv sier det Husk RDR som aldri kom til PC. RDR har aldri vært til PC, og har heller ikke røtter som stammer fra PC. Grunnen til at GTA alltid har kommet til PC er fordi det første spillet i serien opprinnelig stammer fra PC. Kanskje det er grunnen. PC = piratkopiering. Det er nettopp derfor det kommer mye senere. Å lansere en PC-versjon samtidig som konsoll-versjonen er som å grave sin egen grav. Da vil folk droppe konsollutgaven til fordel for en piratkopiert utgave til PC. Først etter at konsollmarkedet er ferdigmelket vil det være trygt å skvise ut det som er igjen av PC-markedet.
N o r e n g Skrevet 21. januar 2013 Skrevet 21. januar 2013 Ser det står at Windows XP støttes, noe jeg tviler på. Om de bruker samme motor som Max Payne 3 vil det kjøre på XP
Sebbz Skrevet 22. januar 2013 Skrevet 22. januar 2013 Snart 150 000 som har skrevet på navnet sitt nå http://www.change.org/en-CA/petitions/rockstar-release-gta-v-on-pc
Maxi1234 Skrevet 10. oktober 2013 Skrevet 10. oktober 2013 http://www.pressfire.no/nyheter/PC/7589/-Grand-Theft-Auto-V-slippes-til-pc-tidlig-neste-r
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå