Redaksjonen. Skrevet 5. november 2012 Skrevet 5. november 2012 ? Vi tror dette blir årets aller hotteste julegaver, skriver anmelderen. Slik er de nye iPodene
IceHeim Skrevet 5. november 2012 Skrevet 5. november 2012 Nå har jeg ikke sett nok på den nyeste, men av de tidligere nano versjonene liker jeg faktisk nr. 3 best. 2
ilpostino Skrevet 5. november 2012 Skrevet 5. november 2012 For to år siden kjøpte jeg en 120GB iPod og jeg angrer på at jeg ikek kjøpte en iPod touch da sistnevnte har nettverkssøtte og mulighet for bruk av Spotify. Jeg reiser en del og da er det greit å ha en dedikert avspiller for lyd og video ikek går på mobilnettet og som ikke tapper telefonen for strøm. (av og til kan det gå tid mellom hver gang jeg får ladet telefonen).
Turtleman404 Skrevet 5. november 2012 Skrevet 5. november 2012 Ser dere hater på 6. Gen Nano og brukergrensesnittet. Jeg har en slik en og jeg synes det er megafornøyd. Den veier nesten ingenting, tåler veldig mye, og er perfekt til trening og vanlig bruk.
pOOf Skrevet 5. november 2012 Skrevet 5. november 2012 Litt skuffende at ikke Nano blir levert med ørepropper med fjernkontroll! 1
Mala Skrevet 5. november 2012 Skrevet 5. november 2012 Kunne faktisk tenkte meg en Nano gitt, er ikke så greit å jogge med en så stor mobil som One X.
McShortFuse Skrevet 6. november 2012 Skrevet 6. november 2012 Må si jeg likte bildet av iPod Touch i starten av artikkelen. Men ellers en ganske bra artikkel
Vgst Skrevet 11. november 2012 Skrevet 11. november 2012 Fikk litt lyst på nano, men uten spotify er det uaktuelt:( noen måte å få spotify til å fungere på den nye generasjonen?
Anbefalte innlegg