Gå til innhold

Vil HTC Desire HD få android 4.0 (ICE CREAM SANDWICH)?


NeEeO

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei,

 

Er det noen som har anelse om HTC desire HD vil få android 4.0?

Veit ingenting,men tviler sterkt..men, hvis man vil ha det så kan man sikkert legge det inn selv etterhvert

Skrevet

Den står foreløpig ikke på listen over modeller som får denne oppgraderingen.

Siden Desire HD er over ett år gammel, så tror jeg ikke den får Ice Cream Sandwich. Sensation og EVO 3D er de som får oppdateringen.

 

- Mortis

Skrevet

Det er ikke noe annet å gjøre enn å vente og se. HTC Desire HD står ikke på listen over de som får Ice Cream Sandwich i første runde, men kan selvfølgelig være den blir med i neste (hvis det blir noen neste runde). Skulle den ikke få oppdateringen kan du eventuelt vurdere om du skal legge inn en custom rom (f.eks Cyanogenmod).

  • 4 uker senere...
Skrevet

Jeg sjekket nettopp min Desire HD for oppdateringer, og vips så kom det opp en med Sense 3.0! Jeg har sett folk påstå at Desire HD får ICS men jeg har ennå ikke funnet en link til en pressemelding eller support-artikkel som kan bekrefte dette.

  • Liker 1
  • 2 uker senere...
  • 6 måneder senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...