Gå til innhold

ilomilo - Førsteinntrykk og diskusjon rundt spillet


Filmvenn

Anbefalte innlegg

Skrevet

http://images.eurogamer.net/tv/4/4/1/7/0/screengrab_480.jpg

 

Ville bare lage en liten tråd for å gjøre folk oppmerksom på at det kommende arcade-spillet, Ilomilo kan nå prøves ut av alle.

 

Alt det du gjøre for å få kode er å gå inn hit, og trykker på den grønne knappen for så og skrive inn bokstavene som står ovenfor. Deretter får du opp koden du kan bruke til å prøve ut dette spillet.

 

Spillet er en av de esklusive arcade-tittlene til Microsoft og XBLA. Sjangern til spillet er puzzle.

 

http://www.youtube.com/watch?v=V27IKgVKxM8

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gøy at man kan kjøpe fullversjonen ved hjelp av trailen. Å dette er et spill som ikke har fått releasedato enda, hvertfall på XBLA. WP7 aner jeg ikke om spillet har kommet ut på enda.

Skrevet

Oooh. Dette var en hyggelig overraskelse. :) Jeg har ventet på Ilomilo helt siden det ble annonsert. Demoen skal lastes ned så snart jeg får xboxen på nett igjen.

 

@Maury: Videoen i førsteposten er vel fra WP7-versjonen? Jeg har fått et inntrykk av at XBLA-versjonen ser en smule mer polert ut.

Skrevet

 

@Maury: Videoen i førsteposten er vel fra WP7-versjonen? Jeg har fått et inntrykk av at XBLA-versjonen ser en smule mer polert ut.

 

Med tanke på on-screen-kontrollane så er det nok WP7-versjonen, ja :)

Skrevet

Gøy at man kan kjøpe fullversjonen ved hjelp av trailen.

Kjøpte spillet før jeg i det hele tatt begynte på det jeg. Og det er jeg glad for. Spilte meg fort igjennom tre av nivåene med brett og skal gjøre resten snart. Et søtt, lite og lettbeint puzzlespill.

Skrevet

Kjøpe fullversjonen etter det første brettet. Utrolig pent og koselig - men når jeg kom til de tre siste brettene i første verden ble spillet brått vanskeligere. Uansett, det er virkelig verdt 800 ms poeng!

  • 2 uker senere...
Skrevet (endret)

Kjøpe fullversjonen etter det første brettet. Utrolig pent og koselig - men når jeg kom til de tre siste brettene i første verden ble spillet brått vanskeligere. Uansett, det er virkelig verdt 800 ms poeng!

This. Spillet er ikke så barnevennlig som det ser ut som. Jeg holder på med den fjerde verdenen for tiden, og jeg opplever stadig oftere at jeg må stoppe opp og tenke meg om. :)

Endret av Leflus
Skrevet

Hehe.

 

Fler som har problemer med at spillet fryser? Min kjeksbox fryser ofte når jeg skal plukke opp ting som beveger seg. For eksempel de flyveklossene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...