Gå til innhold

Mafia II - Generell Informasjon og Diskusjon


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Heisann!

 

Har ikke sett noen tråder om Mafia II på dette forumet, så jeg tentke å starte en slik tråd for å få feedback om hva andre forventer eller håper om dette spillet.

 

Jeg var selv en skikkelig stor fan av Mafia originalen og har brukt utallige timer på å nyte spillet. Håper selvfølgelig at ikke Mafia II blir en nedtur, det ville jo vært utrolig synd. Det å kunne suse rundt i det som ville blitt dagens veteranbiler, i dress og utstyrt med våpen, ja det er rimelig knall! Håper de vil bruke mange av de samme elementene som gjorde originalen bra og samtidig komme med nye og spennende effekter. Det er vel det vi alle håper fra en "sequal"! :)

 

Hva tror dere, og hva forventer dere?

 

Homepage: http://mafia2game.com/

 

EDIT: Endret tittel, beklager :)

Endret av Stokkinger
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg gleder meg no vanvittig til dette spillet :)

Grafikken ser jo insane ut :D

 

Men kanskje endre tittel til "Den stor Mafia II tråden" eller noe lignende.

Skrevet (endret)

Gleder meg også veldig til mafia II, mafia er fortsatt et av de beste spillene jeg har spillt.

 

Bare for å ha de i denne tråden:

 

Mafia II - Debut Trailer:

 

Mafia II - Christmas Confessions:

Endret av sfRoyal
Skrevet
Nei, vær så snill, ikke "den store... -tråden". Heller "Mafia II - Generell Informasjon og Diskusjon" eller noe. Emnetittelen er ikke beskrivende nok og må inneholde tre ord, forresten.

 

Jeg skrev jo eller lignende.

Gjest Bruker-127711
Skrevet

Trodde dette hadde kommet ut alt jeg? Syntes at jeg så det på Gamestop, Tveita for noen dager siden, men kanskje det var et pre-order cover.

Skrevet
Trodde dette hadde kommet ut alt jeg? Syntes at jeg så det på Gamestop, Tveita for noen dager siden, men kanskje det var et pre-order cover.

 

Har du bodd under en stein?

Gjest Bruker-127711
Skrevet

Mafia har aldri interrisert meg, så derfor vet jeg ingenting om det.

Skrevet

Mafia er jo bare et helt utrolig bra spill. For en stemning og atomsfære det er i det spillet. Byen virker så levende, og musikken er bare helt fantastisk. Ofte jeg bare går inn på youtube for å høre på musikken, blir i så godt humør da :) For ikke snakke om alle de artige oppdragene og personene du møter på. Det er så variert alt sammen. En merker veldig godt at det er et spill de har brukt lang tid på. Mafia er rett og slett et av de få perfekte spillene som har kommet noengang. Håper det kommer en CE av Mafia 2, den skal kjøpes om den så koster 1000 spenn. En cd med musikken fra spillet hadde vært en drøm ^_^

Skrevet

har akkurat hadd en gudfaren marathon med alle filmene, så nå er jeg i skikkelig mafia stemning :)

 

Forresten så prøvde jeg aldr spillet gudfaren fra 2006? med marlon Brandon. Hvordan var det?

Var vel siste arbeidet han gjorde før han døde. R.I.P (tror han la inn voice i 2004 eller noe)

http://www.imdb.com/title/tt0442674/

 

Var det bedre eller værre enn det første mafia spillet?

Skrevet

Husker jeg prøvde Gudfaren I spillet. Desverre en stor skuffelse ettersom jeg hadde spilt Mafia. Forventet en bedre spillopplevelse, men nei :(

 

Må si meg helt enig med deg som sier at musikken var kanonbra og at stemningen i byen var fantastisk. Om de tar med slike elementer i Mafia II, hjelper det hvertfall godt med for at jeg skal bli en stor fan. Håper de også får mekket inn en skikkelig god Story-Line til spillet.

 

Det har ikke kommet ut noen gameplay videoer, har det? Er spent på kjøre mekanikken og hvordan det virker.

Skrevet

My name is Don Nesumar... og dette spillet skal jeg helt klart prøve :)

 

Mafia har alltid fascinert meg, både film og spill.... så jeg har store forventninger til dette her!

 

Gleder meg til det kommer ut enda mer info og filmer!

Skrevet

Dette blir eit lite must, ja. Det originale Mafia var eit flott spel. Stemning, musikk, historie og gameplay var på plass alt i hop.

 

Syns å hugse at oppfølgaren er sett lengre fram i tid; 50-talet? Dei glade 30-åra er ei setting eg likar betre, men forstår valet. Håpar ikkje det vil ha for mykje å sei for om spelet blir bra eller ei.

Skrevet

noen som spiller eneren forsatt?

spiller det litt av og til.

forsatt et konge spill.

velger mafia over gta anytime.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...