enga1913 Skrevet 15. juni 2010 Skrevet 15. juni 2010 Sitter en del forann TV og PC'skjerm iløpet av en dag. Egentlig altfor mye. Men får man dårligere syn av å se på tv eller pc?
KattaErDau Skrevet 15. juni 2010 Skrevet 15. juni 2010 (endret) Noen sier man får dårligere syn, noen sier at det ikke påvirker synet. Selv så tror jeg ikke at du får bedre syn for å si det sånn. Men jeg vet ikke. Vi håper på svar fra noen kloke hoder! Endret 15. juni 2010 av KattaErDau
reverto Skrevet 15. juni 2010 Skrevet 15. juni 2010 Nei. Med mindre du sitter med nesa klint inntil tv-skjermen, er det ingenting å frykte.
Emancipate Skrevet 15. juni 2010 Skrevet 15. juni 2010 Du får ikke automatisk dårligere syn av TV og PC. Men hvis du strammer øynene i timesvis hver dag kan det gi dårligere syn og hodepine. Men det er ingen naturlov som sier at man trenger å stramme øynene når man ser på TV og PC.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå