Gå til innhold

PC ved siden av Subwoofer


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei:)

 

Jeg bare lurte på en ting.Kan det bli konsekvenser av at en PC og en subwoofer står ved siden av hverandre? Kan PC'en ta skade av "dunkinga"? Eller er det ufarlig? :)

 

Takker for svar :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er det ikke på en måte en standard å ha PC'n på gulvet å ha subwooferen ved siden av da? :p Åsså hviler man føttene oppå subwooferen :p Har sett mange har det sånn,men har aldri hørt at det har blitt nå problem av det :hmm:

Skrevet

Testing har vel vist at harddiskar ikkje tar skade av magnetar, med mindre det er kraftige elektromagnetar som står oppå disken. Eg kan ikkje garantere noko, men trur sjansen for feil er rimelig liten. Har sjølv hatt ein 15" subwoofer stånde ved sidan av ein PC over fleire år utan problem.

Skrevet (endret)

Tviles sterkt, en kompis av meg har Cervin Vega høytalere, rundt 20"(syke høytalere) som har stått rett ved siden av stasjonær i rundt ett år som jeg vet, og han har ikke hatt problemer.

Endret av Alexhoop

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...