Schjellin Skrevet 9. februar 2010 Skrevet 9. februar 2010 Hei Det har seg slik at når jeg spiller World of Warcraft så blir nettet borte i 2 sekunder regelmessig. Det er litt irriterende når jeg driver med ting feks arena eller instancer. Men når jeg sitter utenfor Wow så har jeg ikke lagt merke til at nettet blir borte. Som sagt så blir nettet bare borte i 2 sekunder før det kommer seg tilbake. Hva kan dette være?
SML Skrevet 10. februar 2010 Skrevet 10. februar 2010 Har du oppdatert driverne på nettverkskortet? ble selv disconnecta i 2 sekunder midt i arenas. Oppdaterte driveren og alt fungerte.
Mr.Anki Skrevet 10. februar 2010 Skrevet 10. februar 2010 Opplever det samme hjemme hos meg, så er mulig det er hos leverandøren problemet ligger.
Schjellin Skrevet 10. februar 2010 Forfatter Skrevet 10. februar 2010 Snakka med to i går på skype som kommer fra samme området, de har også telenor. Men de mista ikke nettet i 2 sek.
Brotato Skrevet 10. februar 2010 Skrevet 10. februar 2010 telenor her opplever akkuratt det samme, bare på wow trodde det var tilfeldig at det skjedde i wow. og at grunnen var løse ledninger etter at fattarn reiv ut noen ledninger isinne, etter en dag med spilling :O
Schjellin Skrevet 10. februar 2010 Forfatter Skrevet 10. februar 2010 Så du mista nettet pga Telenor eller pappaen din?
Brotato Skrevet 10. februar 2010 Skrevet 10. februar 2010 trodde jo det var fadarn pga av at noen lendninger var litt "løse", men siden dere har det samme problemet er det vel wow
Schjellin Skrevet 10. februar 2010 Forfatter Skrevet 10. februar 2010 Aha, ja er nok det. Utrolig irriterende når jeg sitter i arena feks.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå