Gå til innhold

Erfaring med NetOnNet? Positivt, negativt.


abery

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Aldri handlet der selv, så det kan jeg ikke komme med noen erfaringer om, men jeg vil da helt klart tro at det er en trygg side :) Jobber selv i PiB, og har sett flere ganger at folk har fått pakker fra NetOnNet, så de får nå pakkene sine hvertfall. :p

Skrevet

Har selv kjøpt en Harman Kardon reciver der til utrolig bra pris. Levering gikk kjapt, så ut fra dette var jeg fornøyd.

 

Har nå bestilt et kabinett hos dem, hvor prisen var 300 kroner rimligere enn andre steder.

Skrevet

De leverer fra Sverige, så at folk synes de har rask levering synes jeg er rart. Jeg har hvertfall opplevd ganske lang leveringstid på mine bestillinger derfra i forhold til norske nettbutikker..

 

Men det er jo billig hvertfall.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Bestilte et kamera fra dem i desember i fjor. Bra pris, kjapp ordrebehandling og kjapp levering vil jeg påstå - tatt i betraktning at dette var skremmende tett opp mot jul.

  • 2 uker senere...
  • 3 uker senere...
Skrevet (endret)
Er det noen som har kjøpt fra NetOnNet før? Er det en trygg side?

 

Ble bare skeptisk på de billige prisene :)

Så lang har jeg bare gode erfaringer med NetOnNet, men har ennå ikke hatt noen reklamasjon elller andre saker med dem. Det er først når det skjer at finner ut hvor gode de er, i tillegg til at om de gir kundene sine riktig informasjon om varer og leveringstid etc.

De har sporing, men det nummeret kommer med e-post, fordi de ikke har "Min side" hvor man kan se sine ordre, statistik med mere. Men det skal visst komme.

Endret av ronron25
Skrevet

og de har svært billig frakt, kjøpte 2x55" tv fra dem , kosta meg 599kr med pall levert hjem på døra, de kom 4 dager etter bestilling.. gode priser og kjapp levering..

 

de har jo fått ny nettside også , som ser mye bedre ut enn den gamle

  • 4 uker senere...
Skrevet

Noen som finner ut om netonnet har kundesider? Slik at jeg kan sjekke tidligere ordre og utestående ordre etc? Jeg finner det nemlig ikke på hjemmesidene deres.

Skrevet (endret)
Noen som finner ut om netonnet har kundesider? Slik at jeg kan sjekke tidligere ordre og utestående ordre etc? Jeg finner det nemlig ikke på hjemmesidene deres.

 

Netonnet har ikke kundesider. Jeg ringte dem og de bekreftet det. Men de sa de skulle få det, så det kommer vel en gang i fremtiden.

 

Edit:ordskille

Endret av ronron25
  • 2 uker senere...
Skrevet

La inn en bestilling på GPS, og dagen etter var den sendt. NetOnNet var det definitivt billigste alternativet, så dette er faktisk en butikk du kan stole på er billig når du sier det. At f.eks Komplett sier de er billig er som å handle "billige" dagligvarer på Joker.

Skrevet

Fikk en harddiskopptaker som tydelig var brukt (åpnet emballasje, batterier satt i fjernkontrollen osv.). Desverre virket ikke nettverksporten på den, og jeg reklamerte. Det i seg selv gikk veldig bra, så kudos til netonnet. Det som desverre skurret litt var at posten ringte meg to måneder senere i forbindelse med at netonnet påsto at posten hadde ødelagt forsendelsen. Noe jeg finner meget besynderlig, med tanke på at apparatet tydeligvis var brukt.

 

Min mistanke, altså rene spekulasjon, er at noen har brukt sin angrerett istedenfor reklamasjon, og netonnet har solgt den videre som ny.

 

Uansett, de ordnet reklamasjonen fra meg kjapt og ordentlig.

  • 1 år senere...
Skrevet

ngen sending er mottatt foreløpig, kun melding

20.06.2011 09:36

 

Er dette normalt? At posten ikke har registret noe på over et døgn!!

  • 1 måned senere...
Skrevet

Sender de ut sporings nummer ved hver ordre hos dem?

 

Jeg har bestillt hos de for 8 dager siden ennå ikke fått sporingsnummer iallefall... (Og varene var iflg, nettsidene på lager), har denne uken send 4-5 mail og spurt hva som skjer med min bestilling, men får ikke noe svar tilbake :dontgetit:

 

Siste gang jeg handler der iallefall, styr unna Netonnet sier jeg :mad:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...