Gå til innhold
Spørsmål om helse? Still spørsmål anonymt her ×
Husk at de som svarer ikke nødvendigvis er helsefaglig personell. Ta kontakt med fastlege ved bekymringer!

Kvise ført til hevelse på hele kinnet, under øyet! Hjelp?!


FenrisC0de

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hadde en ganske stor kvise på kinnet, inntil nesen. I går kveld prøvde jeg å klemme den ut men det kom bare litt. Så i dag morges har jeg fått en stor hevelse som dekker stort sett hele øvre del av kinnet.

 

Ser helt fælt ut og kjennes helt ødelagt i kinnet. Er det noe jeg kan gjøre?

 

Takk!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er nok bare en rekasjon til at du har klemt, kan lett bli litt betent da.. Evt så har du klart å få en ny betennelse igjennom hullet du laga ved å klemme, som er årsaken til hevelsen. La det gå en dag, se om det ikke roer seg.

Skrevet

Nei, ikke i utgangspunktet. Store kviser burde man la gjøre opp for seg selv. Det blir mindre arr da :)

 

Hvordan er den å ta på? Hard eller kjenner du at er veske inni? (nice, eller hva? :p)

Skrevet

Greit å gjøre det hjemme, kan bli en stor jobb.. Ikke alltid lett å få ut alt ved større kviser (kan ha flere røtter/fester) Det er også veldig plagsomt å måtte tørke bort puss og veske mens du er på jobb/skole..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...