Jonas Lie Rognlie Skrevet 14. januar 2009 Skrevet 14. januar 2009 Jeg fikk da en splitter ny laptop til konfirmasjonen min, Ifølge forhandleren så var dette en maskin som de sto og sikla etter, var en topp maskin i deres øyne. Her har dere spesifikasjonene ; Asus U6V Jeg merker at maskinen jobber veldig hardt for tiden, selv så tror jeg at dette har noe og si med operativsystemet, ergo Vista sucks. Da jeg gjerne vil innstalere Windows XP på maskinen, spørsmålet lyder som følger, er det mulig og innstalere XP på denne? Om så, Hvordan? Og tror dere dette vil nytte? I og med at jeg skal attende TG, så vil jeg ha en maskin jeg kan spille på, har fått positive tilbakemeldinger om at maskinen har solide spesifikasjoner og skulle holde til de fleste spillene jeg spiller (Counter Strike 1.6 , Counter Strike Source). Har lenge prøvd og funnet ut av dette, om dere trenger noe mer info om maskinen så er det bare og spørre, jeg er relativt blank med pc'er. Takker for ALLE svar, setter pris på saklige svar : ) (Har prøvd formatering, selvfølgelig så funker dette, men trives i bunn og grunn best med XP)
vesleengen Skrevet 15. januar 2009 Skrevet 15. januar 2009 oppgrader vista til servicepack 1 og last ned nye drivere til grafikken på nvidia sine nettsider
Jonas Lie Rognlie Skrevet 15. januar 2009 Forfatter Skrevet 15. januar 2009 (endret) oppgrader vista til servicepack 1 og last ned nye drivere til grafikken på nvidia sine nettsider Istedenfor og skifte OS til XP? : ) Endret 15. januar 2009 av rognlie
Jaguaren Skrevet 15. januar 2009 Skrevet 15. januar 2009 Den kan kjøre XP. Og vil tro at den som mange andre pcer vil bli raskere jevnt over etter du har skiftet over. Her er noe om det. Og her er XP drivere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå