Gå til innhold

skaftetryne32

Medlemmer
  • Innlegg

    8 385
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    8

skaftetryne32 vant dagen sist 6. juni 2025

skaftetryne32 hadde mest likt innhold!

1 følger

Om skaftetryne32

Nylige profilbesøk

23 754 profilvisninger

skaftetryne32 sine prestasjoner

20,6k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Det er virkelig som å høre på en sutrende drittunge med snørrbobler rundt kjeften som informerer om at pappan hans er sterkere, må være flaut å være usaianer for tiden.
  2. Ingen? Med ingen mener du vel egentlig ikke deg 😉 jeg tror mange klarer seg uten den kjipe parfymen, problemet er vel heller det at de tilsynelatende har tilsatt mer billig parfyme, god grunn til å bytte til noe helt annet, som anbefalt. Et mye billigere alternativ som stort sett også er langt bedre for i huden trynet er jo å faktisk la skjegget gro.
  3. Jeg tror ikke du helt forstår det at man kan gjøre litt, men ikke nødvendigvis gi opp hele livet, liker du bourbon, se om du finner noe kanadiske rug drikke i stedet for, eller kanskje teste en japansk whisky, det er ikke verre enn det, mange tar allerede små valg som dette, og det merkes for de som rammes, og de som rammes kan igjen legge politisk press på sine representanter, det er selvfølgelig ikke noe sjanseløst ved det, jeg oppfatter det som en fatalistisk holdning du har.
  4. Du viser ofte til teorien om naturlig utvalg som en katalysator for etnisk hat\religiøst hat\nazismen, men hva med de abrahamittiske religionene sine tro om at de var et herrefolk, og at alle andre var mindreverdige som kunne holdes som slaver, du sier bibelen er antirasistisk, men da lurer jeg virkelig på om du faktisk har lest den, eller om du bare plukker de fineste kirsebærene, for bibelen er ekstremt rasistisk, det er jo faktisk et utvalgt herrefolk i denne bibelen, ser du ikke ondskapen i det akkurat som du gjør i teorien om naturlig utvalg? Om ikke, hva er forskjellen? Den oransje idioten bruker religion for alt det er verdt, det er definitivt brukt som et politisk våpen, og for rettferdiggjøre ondskapen de driver med, sånn sett mener jeg det er innafor.
  5. Noen mener kanskje at det er en avsporing jeg er uenig, covid konspirasjoner er så absolutt aktuelt når det kommer til trump. Kan du kommentere at du ikke kan kommentere så kan du gi dokumentasjon, det tror jeg de fleste forstår, men jeg ser du velger å ikke vise til dokumentasjon, da går jeg ut fra at du bare finner på ting.
  6. Det virker ikke som om det eksisterer usaianere som faktisk forstår akkurat det, dette folket er så ekstremt uvitende om sin egen historie.
  7. Narkose, narkolepsi, du kjenner sikkert disse ordene, det ene viser til en kronisk sove sykdom, det andre bedøvelse, narkotika som andre rusmidler defineres av sine egenskaper, stimulanter stimulerer f,.eks koffein og nikotin, og hallusinogener gir hallusinasjoner f.eks lsd eller psilocybin\psilocin, narkotikaen sine egenskaper er at det er sløvende, bedøvende og det gjør at man sovner, det er typisk narkotisk effekt rett fra læreboka og det er typisk alkohol, alkohol er også en demper akkurat som andre narkotiske midler, det bremser hjernefunksjonen, koordinasjon,tale og reaksjonstid, det er et narkotisk stoff på alle mulige måter utenom legalt.
  8. Spesielt siden det er så ræva ris. Jeg vil gjøre som anbefalt og kjøpe relativt store pakker med ris på innvandrer sjapper eller andre steder der de har dem, ris går ikke ut på dato med det første og den risen er tusen ganger bedre enn det ub rælet, ta med noen kilo linser fra samme sted så har du et komplett protein også.
  9. Etter andre verdenskrig ble vi på sett og vis enige om at usa skulle være Europa sin våpenfabrikk, noe vi betalte dyrt for, dette var villet amerikansk politikk, på et eller annet punkt kjøpte vi ikke nok for amerikanske politikere, og sutringen om at vi ikke brukte nok på militæret startet, dette var ikke gunstig for Europa på lang sikt, noe Frankrike tidlig skjønte, nå bruker vi mye mer på forsvar, men pga den oransje idioten bruker vi pengene ikke i usa, det er uavhengighet, noe vi trenger, mange amerikanere innbiller seg fremdeles at Europa er en parasittisk igle på usa sin rompe, men sannheten er at det er Europa som har betalt usa, og vi har fremdeles tatt i mot regningen også, flere titalls tusen milliarder på flyktninger fra en av usa sine mange unødvendige kriger, det snakker dere ikke om. Så det er avhengigheten vi ikke trenger, og uavhengigheten vi trenger.
  10. Jeg lurer på om du finner på ting eller ikke, jeg ble informert om at det er en vaksine, nå har du dokumentasjon for dine påstander eller ikke? Nei vi har ikke det, men om du vil starte en så er det ingen som stopper deg. Og der kan du dokumentere disse påstandene om turbokreft, og du er ganske naiv om du seriøst mener at det knapt var farlig, det var enkelte grupper som døde som fluer i en periode, det er fint for deg om du er helt frisk, men enkelte har\hadde faktisk underliggende sykdommer som tidobler effekten av denne sykdommen. Og like fullt om påstanden din faktisk er sann så er de mediene faktisk mye bedre, og det er alltid noen som eier mediene, hva ellers hadde du forventet, men påstanden din er altså at vaksine produsentene har kjøpt media, eller har jeg misforstått? Kan du i så fall dokumentere den påstanden? Kan du dokumentere at tradisjonelle medier sensurer, la oss si dokumenterte påstander fra SOME?
  11. Har du dokumentasjon for denne påstanden? Dette er en merkelig tro du har, det er ingen problemer med å ha en debatt rundt kjente eller til og med ukjente bivirkninger, en slik påstand er ikke bare usann, men også ekstremt konspiratorisk. RFK har sine egen usunne tro basert på lite annet enn tvilsomme påstander fra SOME å den makken han har i hodet, og han har nok sine næringsinteresser, bare ta en titt på den dritten han promoterer selv, dessverre er den interessen han har for ernæring altså ikke basert på fakta, men tullball som han innbiller seg at er sant.
  12. Selvfølgelig kan og vil det skje, men dette er en voldsom generalisering, du gjør en fjær om til fem høns. Tanken er muligens god, men jeg tviler, gjennomføringen er dessverre basert på lite annet overtro og løgn, det bør kritiseres samme om tanken er god eller ikke.
  13. Om du tror noe av dette har noe med emnet å gjøre så tar du feil, og jeg ser heller ikke relevansen til at det gjør England til en totalitær stat, en må jo være fullstendig idiot for å tro noe sånt.
  14. Ja samme ulla, en abrahamittisk hat religion pakket inn som såkalte gode verdier, men egentlig er det bare en metode for å kontrollere å undertrykke mennesker, men altså bare fordi det er kristendom gjør det ikke bedre, eller at det er islam gjør det ikke verre, det er samme dritten pakket inn den samme avføringen, presentert som noe bra for oss, noe det åpenbart ikke er. Ja vel, aktivist ekstremister har gjerne sterke meninger, men de meningene stemmer ikke alltid, da de gjerne er så partiske at de totalt overser kildekritikk. Jeg ville kalt det et autoritets argument, men hvor er autoriteten, bare en gal aktivist som kaller seg ytre høyre sin skjoldmøy.
  15. Ta enn titt i speilet, usaianere har produsert anti europeisk propaganda i flere tiår allerede, se hvordan maga idiotene tenker om Europa frihet og demokrati, de hater det, er vi ikke i vår rett til å snakke ned sånne mennesker? Svensker er penere enn alle de andre, engelskmenn har dårlige tenner, franskmenn er dårlige militært, i det minste er disse påstandene om usaianere basert på noe faktuelt i motsetning til løgnene vi får servert via hollywoo sitt propagandaapparat, dere sliter med dårlig mat, overvekt og et elendig skolesystem, det er fakta.
×
×
  • Opprett ny...