Nå vet jeg ikke alderspennet er på damene du ser etter, men jeg vil tippe de er 19-20 år? De er ikke veldig modne for å si det slik (ei er menn på denne alderen). Så kanskje du bør prøve deg på eldre damer 25år + ? Eller så har man det store utlandet, kanskje du finner kvinner som matcher deg bedre der
Enig fem-milen er litt som brunost. Det er det som gjør nordmenn til nordmenn. Nå trender Klæbu på mange sosiale mediet, så det kan jo hjelpe litt med intressen. Men ja jeg er enig med deg, det er ikke fem-milien i seg selv som er problemet, det er at det internasjonalt har lite interesse.
Tja, sammenligner femilen med et sykkelritt. Hensikten er ikke at man skal slitte å se med høy-puls fra start til mål, men mer som "kose-tv", som man kan slappe av med en lørdags formiddag.