Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Med en omnipotent gud så var judas uansett forutbestemt av guden til å gjøre det han gjør, uten judas gjerninger og hele grunnlaget for denne religionen faller i fisk, veldig merkelig at de kristne ikke ser ut til å skjønne det.
  3. De estimerte totale tapene i kamp for fienden fra 24.02.22 til 20.06.26 var omtrent:
  4. Unreal Engine 6 satser mer på KI – kommer i slutten av 2027 Les hele saken på Gamer.no»
  5. https://understandingwar.org/research/russia-ukraine/russian-offensive-campaign-assessment-june-19-2026/
  6. Uenig: de fleste må arbeide konkret med tall og geometri for å få en grunnleggende forståelse. En kan kanskje sammenligne dette med at en komponist må spille selv for å komponere musikk. Og jeg for min del har ofte nytte av (computer) koding for å forstå en problemstilling selv om jeg kan automatisere mye koding. En sitter ikke å "designer" fjernt fra det praktiske. Dette er et generelt prinsipp. Kanskje ville skolen bli bedre ved å redusere budsjettene 🙂
  7. I dag
  8. Tørt hår hjemme og på reise. Den klassiske Supersonic-hårføneren fra Dyson møter seg selv i reisestørrelse til duell. Les hele artikkelen på Tek.no her
  9. Banner CC for, takk folkens 😊
  10. Banner SprengeMobil, for vi synes også at tannverk er noe forbannet herk.
  11. Vi ønsker dere alle sammen, en fin og god lørdagsmorgen.❤️❤️
  12. N-4K0 er nede på havnen, og vi ser at du er nysgjerrig.
  13. Vi tar patent på hus, hytter og leiligheter laget av papp.
  14. Vi har spist Egg & Bacon, og drukket Appelsinjuice nå.🍳🍳🍳🍳🥓🥓🥓🥓🍊🍊😋😋
  15. Vi har kost oss med frokost i dag.🍳🍳🍳🍳🥓🥓🥓🥓🍊🍊😋😋
  16. Vi ønsker dere alle sammen en Godlørdagsmorgen.👨‍🦰👩‍🦰
  17. Nå er ikke lav arbeidsledighet et hovedmål norges bank skal styre etter. De skal styre mot et inflasjonsmål på 2%. Over 4 år er gått og målet er ikke nådd. Norges bank leverer ikke på oppdraget rett og slett. Om en ser på andre land rundt oss i Europa har de lykkes,men ikke Norge. Det inntrykket en sitter igjen med er en bank sterkt påvirket av politisk press. Banken har virkemidler den kan bruke for å nå målet,men vegrer seg og argumenter ut fra andre hensyn enn det målet som er satt. En bank som ikke gjør jobben sin sett utenfra. Banken mister troverdighet i Europa og følgen er en norsk krone under press. 4 år uten tegn til å få kontroll på prisveksten er svakt.
  18. Banner N-4K0 for jeg sier også god bedring til FinalFantasyLover!
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...