Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Så langt som jeg forstår så er dette systemet i en slags beta-versjon. Tilsvarende utvikles å andre land (slik som i Sverige). Tiltenkte brukere er vel ikke bare kranglete eplehage-eiere med liten betalings-evne🙂 Systemet er sikkert også tiltenkt brukt av bedrifter av forskjellig slag og for eksempel angående effektivisering av saksbehandling innen forvaltningen slik som NAV. Det kan hende det må utvikles egne kjøre-regler for bruk av slike systemer for å unngå falske inntrykk av at en bruker advokat og har god råd til å bruk dette. Dette kunne ligne litt på enkelte systmer for referee-behandling innen vitenskapelige publisering. Der oppretter man en online dialog som en kan logge seg inn på der editor, referees og ansvarlig innsender av manuskript fører en kontrollert dialog. Kanskje neste versjon av Lovdata Pro (3 eller 4?) vil inkludere dette? Jeg gir gjerne bort denne ideen.
  3. NÅ kjenner jeg for å gjøre et snorkeforsøk. Muligens god natt. 🥱
  4. I dag
  5. Har du prøvd å ringe den tidligere lederen din? Du kan også oppgi kollega fra samme arbeidsplass som referanse om lederen ikke er mulig å få tak i.
  6. Vi har drukket hver vår cappuccino nå.☕☕😋😋
  7. Banner N-4K0 for vi er ikke så interesserte i filmer.😉😉
  8. N-4K0 og Sviskepott er nede på havnen og venter spente på hva vi skal diske opp med nå.😋😋
  9. Vi ønsker dere alle sammen en Godfredagsmorgen.👨‍🦰👩‍🦰
  10. Dette er nok noe man må bygge selv etter egen fantasi, jeg tviler på at det finnes noen produsenter som lager den typen sett, men det hadde vært en interessant dekorasjon å ha stående... 😆
  11. N-4K0

    Bannetråden v3

    Banner frøken Pott for at være et anti-skummelhetsmenneske, jeg forstår Dem godt, jeg er ingen fan av grøsser/horror-typen film heller, men jeg har inget imot at beskue filmer som har nogre skummelheter i seg 👻
  12. Frøken Pott er nede på havnen og maner til beskyttelse, dog jeg må innrømme at jeg aldrig har benyttet solkrem selv, i voksen alder, men jeg er ei et utemenneske.
  13. Nøyaktig størrelse vet jeg ikke, i hvertfall til sammenligning, men Land Cruiser er samme typen bil, så jeg vil anta det Jaså, så du er lang du og?
  14. N-4 er nede på havna og jeg håper i den anledning at "de solende" har nok solkrem å balsamere seg i. Slikt er viktig hele tiden.
  15. ...og jeg så kun den første og det var mer enn nok = ALDRI MERE! 😭
  16. Nammenam til det også. Supergodt! 😍 ...med smeltet smør til også, takk. Agurksalat!
  17. Den så fin ut. Er det på størrelse med Land Rover? Vi som er lange må ha skikkelige greier å sitte i. ❤️ ...du mener at den siste der: "Kamasutuatara" er beregnet på norske humpeveier altså? 🤣 Neppe.
  18. State of Play | February 12, 2026 [English]
  19. @75192 sjekk dette. Jeg må vist spoile det. 🤔😏 Dette må du nesten få taki. 😌🥴🤣😂
  20. Kyllingmannen burde gjøre et comeback.
  21. Jeg tager helst steket ørret med kokte poteter og lettrømme til, men såkallet "fish n chips" er ei å betakke seg for 😋
  22. N-4K0

    Bannetråden v3

    Banner 75 for jeg har ikke sett så mye av Alien, men jeg så den siste på kino, Alien: Romulus.
  23. Cia er nede på havnen og soler seg i glansen av rosen de får for sine retter
  24. 9 https://no.wikipedia.org/wiki/Kategori:Mike_Oldfield-album Tamp!
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...