Gå til innhold

God of war 3 vises frem på e3 i år


tidus2k4

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

I følge sonydefenceforce og thesixthaxix skal god of war 3 vises frem på e3 i år.

Desverre ikke i spillbar form, men det åpner i hvertfall for at vi kanskje får en 2009 release? :)

 

Kilde

Endret av tidus2k4
Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

ARAPPAPPAPPAPAAPPAPPA-BARABADIAP BARAPA PEEP-U PEEP-U PEEP-U ARAPPAPPAPPAPABADABADIAP!!!!

donald-clown.jpg

 

*løper rundt som rosa fuggern på bildet gjør utover tegnefilmen*

 

Diggert enern, kommer til å kjøpe toern for bursdagspengene, dette blir RÅTT!!! Desverre kommer det neppe før sommeren 2009....

Endret av S-r-ex
Skrevet
Gleder meg veldig jeg og, men jeg har ikke fått spilt 2'ern. Kun 1'ern. Er det noen sammenheng fra 2'ern til 3?

 

Ja. GoW II = The end begins. Mer sier jeg ikke. Kjøp GoW II ASAP, da det IMO er enda bedre enn den allerede superbe originalen.

Skrevet
Galskap... ren galskap. Forhåpentligvis med online co-op og mindre lineære brett.

Skeptisk. Co-op ja, men GoW skal være linært. Sånn liker jeg det.

Skrevet

Ditto. Vil verken ha co-op eller mindre linære brett. Ser absolutt ikke for meg GoW som et åpent sandboks spill (for å trekke det langt), eller med co-op. GoW er en en-spiller opplevelse du skal nyte alene med gardinene trukket for mens du spiser rå biff og drikker øl :D

Skrevet

På tide serien tar et steg videre og utvikler seg. Chains of Olympus, f. eks, overlot ingenting til tilfeldighetene.

 

Det jeg mener er ikke å God of War GTA-stil, men at man kan rive ned en bygning eller et tre, og utnytte omgivelsene til å denge dritten ut av kyklopser og minotaurer, uten at det er scripted eller kontekstavhenging.

Skrevet
På tide serien tar et steg videre og utvikler seg. Chains of Olympus, f. eks, overlot ingenting til tilfeldighetene.

 

Det jeg mener er ikke å God of War GTA-stil, men at man kan rive ned en bygning eller et tre, og utnytte omgivelsene til å denge dritten ut av kyklopser og minotaurer, uten at det er scripted eller kontekstavhenging.

Mer interacting med omgivelsene er jeg absolutt for. Gjerne bedre fysikk også. Men dette er ting som er veldig mulig i denne generasjonen. At det blir mindre linært tviler jeg på.

  • 3 uker senere...
Skrevet (endret)

Her er teaseren. Kratos er mann som vanlig.

 

Var ikke mye vi fikk, men pytt. Spillet kommer jo ikke tidligere uansett. Teaseren oser av kvalitet, noe som er bra siden det viser at de dytter mye penger inn i spillet.

 

 

"In the end ... There will be only chaos!"

 

post-13018-1216261325_thumb.jpg

post-13018-1216261315_thumb.jpg

post-13018-1216261331_thumb.jpg

post-13018-1216261339_thumb.jpg

post-13018-1216261303_thumb.jpg

Endret av Zappy
Skrevet

Nå var det jo bare en simpel cgi. Men det er vel nok for oss som er forelsket i kratos og å rive fiender i to. Det som er litt skummelt med at de bare viser en cgisnutt er at de kanskje er langt fra å bli ferdig. Aner jeg vinter 2009?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...