climbatize Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 Jeg kommer meg ikke inn i jerusalem i Assassin's creed. Kommer ikke forbi loading verdenen(tåkeverdenen). Vet noen hva dette skyldes eller hvordan jeg fikser det??
Cashmere Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 Haha, begynte å lure på om spillet hadde blitt bannlyst i Jerusalem xD Silly me...
Gjest Slettet+981287349 Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 Enten har du lastet ned spillet og det ikke fungerer ordentlig, eller så må du vente på en patch.
Halvt horn ost skinka piffi varmt Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 Dette var et kjent problem med visse piratutgivelser av spillet...
climbatize Skrevet 20. april 2008 Forfatter Skrevet 20. april 2008 kjøpte det i går på platekompaniet >_< skal sjekke om det funker med patch, takk for svar
MrL Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 (endret) Såvidt jeg vet finnes det ikke noen patch, og såvidt jeg vet skjer dette kun med "pirat" versjonen som er beta, den ferdige versjonen har jeg ikke hørt at noen har hatt problemer med dette Så jeg tror nok ikke du var på platekompaniet i går Endret 20. april 2008 av MrLG
Licht Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 Jeg har faktisk kjøpt spillet (kan til og med ta bilde av esken og dens innhold, hvis noen mener det er påkrevd). Jeg finner dog ingenting om noen offisiell PC-patch noe sted - men det kan jo være jeg er lite flink til å lete. Likevel drister jeg meg til å tro at Ubisoft hadde nevnt på den offisielle AC-siden dersom det faktisk var noen patch å finne. Så om dette stemmer eller ikke, finner jeg jo ut av nokså snart, når jeg forlater Acre og trasker til Jerusalem for første gang. Jeg må bare få tid til å spille. Høysesong for omfattende universitetsoppgaver nå. :|
Sirius Cobra Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 Bruker du noen form for no-cd patch? Kjenner mange som bruker det selv om de eier spillet.
Anech Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 Eventuelt kan du jo reinstalere spillet og ta vare på savegamen? er ikke sikkert det hjelper, men har funka for meg på noen andre spill
Isvarmt Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 Hvis du bruker no cd patch eller no slikt, så har jeg hørt at det er flere av disse som forårsaker denne krasjen, skal visst finne noen som fungere greit!!
Mosess Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 Piratversjon Leaked beta eller dårlig cd patch..
Axefjord Skrevet 20. april 2008 Skrevet 20. april 2008 På pirat/beta-versjonen, kommer man seg vel gjennom loadingen og noen skritt inn i jerusalem? Mener å ha lest det, men har ikke prøvd selv. Ergo er det vel noe annet som feiler spillet?
siDDis Skrevet 21. april 2008 Skrevet 21. april 2008 No cd crack kan forårsake dette, idiotisk nok :/ Titan Quest utviklerane gjor det same og fekk mykje negativ omtale grunnet dette, dei må jo skjønne at ærlige folk ønsker å slippe å bruke den cd'en heile tida.
Janster Skrevet 21. april 2008 Skrevet 21. april 2008 Kjent piratproblem. Move along, nothing to see here.
fox Skrevet 21. april 2008 Skrevet 21. april 2008 Kan dere ikke si noe fornuftig?!? Det irriterer meg som fan at dere angriper andre folk og sier at de laster. Kan dere ikke holde munn om det og prøve heller å hjelpe trådstarteren?
Bjonski Skrevet 21. april 2008 Skrevet 21. april 2008 (endret) Hvis vi hjelper trådstarter, og det viser seg at han har lastet ned... så bryter vel vi alle reglene? men ja... Prøv å reinstallere spillet, ta vare på savegames og prøv på nytt. Hvis ikke det hjelper, ta kontakt med ubisoft. Endret 21. april 2008 av Bjohansen
knutby Skrevet 21. april 2008 Skrevet 21. april 2008 Min versjon funker plettfritt, og den er ikke orginal:P så lit videre kanskje du finner en bedre!
MrL Skrevet 21. april 2008 Skrevet 21. april 2008 (endret) Kan dere ikke si noe fornuftig?!? Det irriterer meg som fan at dere angriper andre folk og sier at de laster. Kan dere ikke holde munn om det og prøve heller å hjelpe trådstarteren? Hjelpe kriminelle? Joa, høres fornuftig ut å hjelpe en til å bli en bedre pirat Det som irriterer meg er pirater som faktisk prøver å få oss til å hjelpe med et piratkopiert spill som han faktisk påstår han har kjøpt, som det er 99 % sikkert at han ikke har kjøpt. Eneste mulige utveien for han til å få hjelp er å laste opp et bilde/bevis, noe jeg tviler på at han gjør siden problemet han har, har kun oppstått i piratversjoner. Endret 21. april 2008 av MrLG
Heilage Skrevet 21. april 2008 Skrevet 21. april 2008 De eneste rapporterte tilfellene av dette har vært på pre-release-betaen som ble lagt ut i mars på diverse nettsteder. Inntil du kan bevise at spillet er kjøpt, blir tråden stengt for å forhindre informasjon om piratkopierer. Reaksjoner på moderering tas på PM.
Anbefalte innlegg