Kebab GUD Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 er det bare meg som finner det ytters krekende at en NORSK politiker stiller opp iført det svenske flagget ?? SKAM DERE FRP!
mongojarle Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Jeg finner ikke dette krenkende, og kunne tenkt meg å høre hvorfor du syntes det.
Rampage Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Jeg fant ikke det svenske flagget. Jeg spaca, totalt. Hva handlet det om igjen? ^^
L4r5 Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 (endret) Ser ikke krenkingen. Ser bare noen vakre kropper. Endret 2. mars 2008 av L4r5
jascko_ Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Hun er leder for Unge Frp. Personlig så ser jeg ikke problematisk på at hun bruker svenske flagget som klesplagg, men at hun er naken modell og samt leder for en politisk ungdomsorganisasjon er ikke så klokt. Blond er hun i tillegg, både utvendig og innvendig. Pent hus men ingen hjem.
Thend Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Hun burde komme seg tilbake til dit hun kom fra og få tatt flere bilder.
tom waits for alice Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Unionen ble oppløst for sånn ca. 102 år siden. Siden har vi i grunnen levd fredelig i hop. Det er kanskje på tide å legge unionskomplekset bak seg... Nå er det vel strengt tatt ikke som politiker damen opptrer her, men som modell. Erna Solberg kan kle seg i det amerikanske flagget og Kristin Halvorsen i det palestinske for min skyld, så lenge de ikke gjør det i embets medfør, altså som representanter for den norske regjering. Men bortsett fra under akkurat de omstendigheter ser jeg ikke noe problem med at norske politikere vifter med akkurat de flaggene de vil i politisk hensikt heller. Geir
Toast Is Pimp! Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Hun er da ikke Statsminister da. Eller sitter i regjeringen?
tom waits for alice Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 (endret) Nei, hun representerer bare seg selv og partiet. Og har ikke partiet noe mot det, og det burde de strengt tatt ikke ha, så ser jeg ikke problemet. Hadde det vært KrF så hadde de nok hatt en legitim grunn til å reagere, som parti, fordi det ville støte deres kjernevelgere. Men det er neppe tilfellet med FrP-velgere flest. Det samme ville gjelde for en Ap eller SV-politiker også, så lenge de ikke gjør det på statens vegne så er det partiets problem og ingen andre. Så må selvsagt du og jeg som velger reagere hvis vi av en eller annen grunn synes det er ille. Det gjør ikke jeg. Gjør man det er det jo bare å la være å stemme FrP. Men for meg er det helt andre ting som avgjør hvilket parti jeg stemmer på enn hva politkerne gjør på fritiden, så lenge det ikke er til skade for andre. Edit: Som jale spør over: Hvorfor skulle FrP skamme seg over dette? Geir Endret 2. mars 2008 av tom waits for alice
Rampage Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Jeg synes FrP burde være stolte. Over at de har så heite politikere
Naranek Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Jeg fant ikke det svenske flagget. Jeg spaca, totalt. Det er en optisk illusjon. Hvis du ser på bildet i ca 30 sekunder (noen må se mye lenger) vil det dukke opp svenske flagg flere steder på bildet.
Astralnoise Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Jeg synes FrP burde være stolte. Over at de har så heite politikere Hadde jeg ville hatt et land som ble styrt av pupper, så kunne jeg opprettet "Heite puppers samlingsparti" eller noe i den dur. For meg kan den som styrer lande være grisestøgg, bare h*n KAN å styre det.
Peepshow Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Tull.. hun må da få lov å ha på seg hva hun vil uten av vi skal føle oss krenket??
ArmenMinAU Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 er det bare meg som finner det ytters krekende at en NORSK politiker stiller opp iført det svenske flagget ?? Det er ikke akkurat som om noen vifta med svenske flagg på 17. mai elns. Hun er da ikke noen topp-politiker hun der. Wtf is the problem? Skal alle politikere eller politisk interserte ikke få lov å engang vifte med andre nasjoners flagg eller symbol? Du er en uber nasjonalist.
Mr. Ichkitdze Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Om jeg finner bildet så krenkende er jeg ikke så sikker på. Det eneste jeg ser, er en ekstremt overvurdert kvinne med strekkmerker...
MrQuote-on-Quote Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Det der er da ikke svenske flagg? Det er bare blåe bikinier med gule kryss på... ser ikke helt hvorfor dette skulle være så krenkende
Feltherre Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 (endret) Trådstarter: Er du klar over at det er damer på bilder? Jeg skal inrømme at det var ikke mønsteret og fargene som var på bikininene som intresserte meg. Endret 2. mars 2008 av Feltherre
steinar2000 Skrevet 2. mars 2008 Skrevet 2. mars 2008 Om jeg føler meg krenket? Nei. Om det var så smart å stille opp slik er en annen sak. Dette hjelper ikke akkurat på det harry-imaget de har fra før.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå