Gå til innhold

Vill "Matrix - Reloaded" bli en like stor suksess


sparuten

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvem har sterk tro på att Reloaded blir en bra film? Personlig synes jeg att nr1 vill bli hardt å slå.

Håper de ikke overdrive selve "konseptet" alt for mye.

Så lenge det er med heftige "bullettime" scener så er den sikkert god som gull :lol:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har vanskelig for å tro at Matrix 2 og 3 blir like gode som eneren. "bullettime" er ikke nytt lengre og det er tvilsomt de kan varte opp med noen nye effekter som er like banebrytende. Som kyllingvippen så er jeg også skeptisk mtp storyen.

 

Selv rådigger jeg ikke Matrix så enormt som de fleste, filmen er overvurdert IMO selv om det er en bra film (7/10), men jeg skal se Matrix 2 og 3 ja. Selv om det bare blir samme smørja som M1 så er det fortsatt god actionunderholdning.

Skrevet

Trailer'n får filmen til å se tragisk ut, spesielt når "neo" flyver. Det gjlr Filmen mindre troverdig, ikke att den er troverdig fra før av, men dette med flyving hjelper ikke stort.

Rolle castingen er "Matrix" filmene ganske heldige med, spesielt "Agent Johnson" en av mine favoritt skuespillere :woot:

Skrevet
Trailer'n får filmen til å se tragisk ut, spesielt når "neo" flyver. Det gjlr Filmen mindre troverdig, ikke att den er troverdig fra før av, men dette med flyving hjelper ikke stort.

 

Hallo?! Fikk du med deg hva 1'en handlet om i det hele tatt? Poenget er jo at "Neo" kan gjøre hva han vil inni The Matrix. Kanskje derfor han kalles The One? Synes storyen i den første filmen var skikkelig bra, og kombinert med nye/kule effekter ble det en storslagen film. Det finnes helt klart en mulighet i å utvide storyen så la oss bare håpe at det ikke tar helt av i skikkelig Hollywood-style!

Skrevet
ikke kommer til å ødelegge hele greia med to ïkke så bra filmer. (Jurassic park style).

 

THE MATRIX RULER over alle filmer i verden! :D

 

w00t?? The lost world er jo steintøff :-D

3eren derimot :-

Skrevet

Jeg har jo såklart fått me meg att Neo kan gjøre hva han vill, Det er ikke en unskyldning for å latterligjøre konsepte med å flyge rundt i by'en som en annen idiot på heroin!

Jeg disser ikke Matrix, for det er ett av mesterverkene innenfor film og en av mine absolutte favoritter!

Men ærligtalt! Flyving? :o

Skrevet

Slåsscener skal være i ekte Die Hard stil (Bruce Willis er tøff!). Det som er kult. Ikke når folk hopper 20 meter, sparker noen gjennom en MINST 5 meter tykk murvegg og fortsetter å denge løs på hverandre i en halvtime etterpå. Uansett story..

Skrevet

Nå må dere huske at Matrix er en triologi da! og var en triologi fra begynnelsen av.tror det blir rimelig feite filmer! En ting jeg har merket meg med matrix, er at den blir bedre hver gang jeg ser den. forstår mer og mer, og oppdager nye ting hver gang. filmen kan virke ganske dum første gangen du ser den, hvis du ser på den som en action film. er en ganske "dyp" (fan, hater det ordet) film.

Skrevet
Slåsscener skal være i ekte Die Hard stil (Bruce Willis er tøff!). Det som er kult. Ikke når folk hopper 20 meter, sparker noen gjennom en MINST 5 meter tykk murvegg og fortsetter å denge løs på hverandre i en halvtime etterpå. Uansett story..
Nå må du huske att det er ingen murvegg.
Skrevet

Hadde det ikke vært på film, så hadde jeg ikke trodd det!

 

Jeg syns det var mange stilige effektrer, men det blir for myem akkuratt som i den nye Bond filmen...

Skrevet

Pluss att de flyge greiene blir litt for mye Peter Pan...

 

He flewed!

 

Jeg syntes matrix var kul førtse gangen jeg så den, men du blir jo så javla lei den da!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...