Gå til innhold

Duke Nukem tilbake i rampelyset


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Gjest Slettet+130498
Skrevet

hmm hvor mange tråder får vi av det bilde da? gratis reklamasjon for 3d realms da :D

Skrevet

Er det noen som kun har mekka noe greier i maya eller 3d-studio for å vise på julebordet som ide til neste års utviklingsprosjekt eller er det noe som faktisk er i produksjon som utvikles i en eller annen engine?

 

Spillet og navnet har stor markedsvedi så det burde være penger i å utvikle et spill med denne tittelen. Får håpe det blir et OK spill og ikke bare en flau vits. Det kan være fristende her for noen som tenker raske penger å utvilke noe dritt og pushe det ut på markedet fordi Duke Nukem Forever vil selge seg selv på grunn av navnet.

 

Og som alltid dere; Husk KillZone, husk andre spill med fete videoer. Det er ikke alltid en fet video blir til et bra spill!

Skrevet

Haha! Jaja. Om dette spillet skal leve opp til forventningene må det revolusjonere hele spill-konseptet.

 

Syntes faktisk at de skulle la Duke ligge og la ham beholde ryktet sitt slik det er.

Skrevet

I grunn ganske enig. Skal en del til for at dette spille skal bli noe ekstraordinært. Dersom spillet ender opp som en overhypet kalkun vil kanskje Duke miste sitt rykte for alltid. Da er de kanskje bedre å bare la det ligge.

Skrevet
Er det noen som kun har mekka noe greier i maya eller 3d-studio for å vise på julebordet som ide til neste års utviklingsprosjekt eller er det noe som faktisk er i produksjon som utvikles i en eller annen engine?

 

 

Ser veldig polygon muskler ut. Vi får vel se iløpet av kvelden.

 

Uansett så blir det fun fun.

Skrevet
Får håpe det blir et OK spill og ikke bare en flau vits. Det kan være fristende her for noen som tenker raske penger å utvilke noe dritt og pushe det ut på markedet fordi Duke Nukem Forever vil selge seg selv på grunn av navnet.

 

Tror du ikke at de hadde utgitt spillet litt før hvis dette var tilfellet? Første utgivelsesdato var jo november '98, 9 år siden. Samt, utrolig lite har blitt publisert under Duke Nukem-franchisen, så hvis det var melking av en tittel og et navn, hadde de gjort de på de 9 årene vi har ventet nå.

 

Jeg velger å tro at dette kan bli bra, i allefall så bra som utviklerne klarer å prestere.

Gjest Slettet-80wCWpIM
Skrevet

"Guys just to manage expectations...

This is a teaser. It's not a full blown trailer like the 2001 trailer (but something like that is coming). I tried to be clear about that in the message board post, so just bear in mind that it's a teaser :)

 

Enjoy."

 

Forøvrig så er det vel naturlig å tro at dette betyr at spillet kommer innen 6mnd, George gnålte jo hele tiden om at de kom til å starte hype maskineriet når det gjenstod rundt 3mnd til lansering (så vi sier 6 siden det er 3drealms)

Skrevet

Når skulle videoen komme? Noon i dag er ikke det ca. midt på dagen....? Når blir det norsk tid? Jeg håper det ikke er meg som ser dårlig og den allerede er ute

Skrevet

Personlig så har jeg egentlig ikke noen tro på at Duke Nukem Forever vil være revolusjonerende, og setter heller ikke forventningene deretter. Grunnen til den lange utviklingstiden skyldes vel flere enginebytter osv samtidig som det sannsynligvis har gått litt i stå. Mitt håp for dette spillet er ikke at det skal være revolusjonerende og jeg forventer ikke bedre enn middels-god grafikk (spill med mange utsettelser henger jo erfaringsmessig sjeldent med i grafikkracet like godt), derimot så håper jeg dem har klart å fylle spillet med masse moro gameplay.

 

Det har jeg faktisk også troen på at de kan klare. De må ha sopet opp en masse content oppover, og dem har nok ikke mått scrappe alt. Samtidig så tillater DN universet spesielle våpen og morsomme boss-fights :D

Skrevet
Haha! Jaja. Om dette spillet skal leve opp til forventningene må det revolusjonere hele spill-konseptet.

 

Syntes faktisk at de skulle la Duke ligge og la ham beholde ryktet sitt slik det er.

 

100% enig med deg.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...