Programvare Skrevet 27. oktober 2007 Skrevet 27. oktober 2007 Plutselig mens jeg tok bilder så fikk jeg Feil med minnekort. Canon camera og Lexar minnekort 1 GB. Når jeg kobler til PC-en står det bare at jeg må formatere og det var over 300 bilder som var veldig viktige for meg. Prøvde GetDataBack nå, men når den har søkt igjennom så står det bare at minnekortet er helt tomt, men jeg har jo ikke gjort noe som helst med minnekortet siden det ble "ødelagt" Hva kan jge gjør for å redde bildene mine? Hjelp!
Black Star Skrevet 28. oktober 2007 Skrevet 28. oktober 2007 Prøvd andre programmer? Lexar har et eget program som heter Image Rescue. Det er spesielt beregnet på å finne bilder på minnekort med feil. Fungerer ikke det, så har IBAS en spesialtjeneste for å redde bilder fra minnekort. Koster vel rundt tusenlappen, men har du mange viktige bilder, så kan det jo være verdt det.
Programvare Skrevet 28. oktober 2007 Forfatter Skrevet 28. oktober 2007 Image Rescue må man kjøpe og jeg eier ikke nåla i veggen for tida. Jeg finner det ikke for nedlastning på sidene dems eller google, men hvis du har en link så er jeg veldig takknemlig!
Black Star Skrevet 28. oktober 2007 Skrevet 28. oktober 2007 Tenkte kanskje du hadde det, da det fulgte med en del Lexar minnekort før. Det lå på minnekortet, og måtte føres over på PC'n før man formaterte minnekortet i kameraet første gang. Men om det ikke lå en lett synlig notis om dette i boksen da du kjøpte minnekortet, så fulgte det nok ikke med nei. Vet ikke hvordan du kan få tak i dette gratis (er uansett ikke lovlig å gi pirattips på forumet om noen skulle tenke på det).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå