Gå til innhold

diskusjons side for "ulovlige" ting?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Hvorfor sier reglene det? :!:

9451905[/snapback]

 

Fordi modsa bestemte det.

Hvorfor bestemte modsa det?

Fordi modsa ville bestemme det.

Hvorfor ville modsa bestemme det?

Fordi modsa ville bestemme det.

Skrevet

Jo, det finnes sider for det.

 

Datasikkerhet (3 Som leser)

Hacking, cracking og andre elektroniske lysky aktiviteter

 

Er vel omtrent det du ser etter, men det finnes ikke her på diskusjon.no du må andre steder hvor reglene ikke er like strenge.

Skrevet (endret)

Spamposter og IBTL blir slettet på stedet og navn og nummer blir notert! Sklir denne tråden ut blir det masseutgivelser av advarseler til alle som ikke kan holde seg helt seriøs.

 

EDIT:

Devil123:

På det store internett finner du nok diskusjonsforum og newsgroups for det aller meste og absolutt om de tingene du etterlyser, men her på diskusjon.no er det begrenset til hvilken grad de kan diskuteres. Les retningslinjene og nettiketten for å finne ut omtrent hvor grensene går selv om de for øyeblikket er ganske vage. Retningslinjene gjør det heller ikke lett for brukere her å forklare deg hvor du kan finne slike ressurser.

Endret av JohndoeMAKT

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...