On1Musha Skrevet 11. august 2007 Skrevet 11. august 2007 åssen gjør jeg sånn at Windows defender slutter å si i dra om det? det er så iriterende! går jeg inn i windows defender står det jo heller ikke hva som er blockert? har en spesiel recovery dvd fra asus som instalerer nyttige program sina windows, MEN som jeg ikke for velge.. den instalere alt.. så da kommer jo den iriternde "blokkerte oppstartsprogrammer vær gang jeg starter opp maskinen..
L O G I M A N Skrevet 12. august 2007 Skrevet 12. august 2007 Skjer det også etter at du trykker på ikonet på statuslinja og velger kjør på de ulike programmene som ble stoppet første gang?
On1Musha Skrevet 12. august 2007 Forfatter Skrevet 12. august 2007 Skjer det også etter at du trykker på ikonet på statuslinja og velger kjør på de ulike programmene som ble stoppet første gang? 9262489[/snapback] det står ikke hva som er stoppa
L O G I M A N Skrevet 12. august 2007 Skrevet 12. august 2007 Jo, om du trykker på ikonet som det kommer en sånn boble på, så kan du velge kjør stoppede programmer, og da viser den i en liste hvilke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå