Montero2k Skrevet 2. juni 2007 Skrevet 2. juni 2007 Hei. Sitter her med et rimelig irriterende problem, av og til så skrur skjermen min seg av og lyset ved powerknappen begynner å blinke. Det er ikke verre enn at jeg trykker inn og ut på powerknappen for å få det til å funke, men som en hardbarka gamer som jeg er, så er dette ekstremt irriterende i hvert fall når det skjer hyppig. Noen som har peiling? Har skrudd av hibernate(dvale)modusen. mvh Tommy O.
Fritz0r Skrevet 2. juni 2007 Skrevet 2. juni 2007 (endret) skjermen er på vei til og si "Bye-bye", garanti/reklamasjon bør tilsi at du får byttet skjermen. Test med en anen skjerm for og utelukke problem ved skjermkortet/PC. Endret 2. juni 2007 av Fritz0r
Montero2k Skrevet 2. juni 2007 Forfatter Skrevet 2. juni 2007 Hmm, skjermen min har jo fungert helt perfekt til nå. Den er heller ikke så gammel. Syncmaster 957mb. Har ingen andre skjermer i nærheten, noe annet jeg kan prøve?
Fritz0r Skrevet 2. juni 2007 Skrevet 2. juni 2007 dette vil være normal feilsøkings spørsmål du vil få, så jeg annbefaller at du låner av en venn bare for og forsikre service verkstedet om at feilen er i skjermen. Høyst sannsynlig har en kondensator eller noe tatt kvelden i skjermen, den vil bli byttet av service verkstedet mot en tilsvarende eller ny. Veldig få repparerer faktisk skjermer nå fortiden, er billigere og gi deg en refurbished.
Clint Skrevet 2. juni 2007 Skrevet 2. juni 2007 Jeg tipper det er skjermkortet det er noe galt med. Hvilket skjermkort har du?
Montero2k Skrevet 2. juni 2007 Forfatter Skrevet 2. juni 2007 Jeg tipper det er skjermkortet det er noe galt med. Hvilket skjermkort har du? 8763933[/snapback] Jeg har et Radeon 9800 Pro
Montero2k Skrevet 2. juni 2007 Forfatter Skrevet 2. juni 2007 En annen ting er jo det at det virker så random når det skjer. Nå har det ikke skjedd på lenge, mens i sta når jeg logga innpå hardware.no så skrev jeg nesten i blinde fordi den gikk berserk
Clint Skrevet 2. juni 2007 Skrevet 2. juni 2007 Jeg har hatt akkurat samme symtom på en maskin jeg hadde. Da var det skjermkortet, og det tipper jeg er feilen på din også.
SuperWay Skrevet 26. juli 2007 Skrevet 26. juli 2007 Hei. Sitter her med et rimelig irriterende problem, av og til så skrur skjermen min seg av og lyset ved powerknappen begynner å blinke. Det er ikke verre enn at jeg trykker inn og ut på powerknappen for å få det til å funke, men som en hardbarka gamer som jeg er, så er dette ekstremt irriterende i hvert fall når det skjer hyppig. Noen som har peiling? Har skrudd av hibernate(dvale)modusen. mvh Tommy O. 8763826[/snapback] leste det du skrev og må bare si, jeg har nøyaktig det samme problemet med min SyncMaster 957mb. Jeg er sikker det ikke er skjermkortet mitt og tviler det er ditt det er noe galt med. Dette har skjedd før en gang men da fikset det seg selv etter noen timer. men nå er altså problemet tilbake, når jeg trykker power knappen hører jeg de vanlige lydene den lager når den sender elektrisitet gjennom skjermen men så blinker bare lyser ved siden av knappen... Noen med lignende eller samme problem som har funnet en løsning, tror nemlig det er noen feil med dette produktet egentlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå