Gå til innhold

Veddemål: To grandiser på en fotballkamp


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det er easy å spise 2 grandiser på 110 minutter! spiser liksom 2 pizzaer på under 30 minutter....men litt OT

 

skjer det i små biter, slik at det blir som one-bite skiver.... :!: kos deg med pizzaen :w00t::thumbup:

Skrevet

Er en pr omgang det,skal være ikke være et problem. Kanskje spar litt plass på forhånd, ha nok drikke ved siden og spis jevnlig som en annen sier.

Skrevet
og ikke ha den for godt stekt?

8540907[/snapback]

 

:hmm:

 

Jeg ville kanskje heller ha hatt den godt stekt, menmen..

8542731[/snapback]

 

er vel lurere å ha den godt stekt (smaker papp ellers, og tar mer plass).

 

Men dette er overkommelig ++ så lykke til du vinner ;)

Skrevet

Ville satset på å hive i meg alt i full fart før du merker at du er mett. Tar du pauser vil du kjenne etter og finne ut at du egentlig er noe inn i helvetes mett.

Skrevet
Ville satset på å hive i meg alt i full fart før du merker at du er mett. Tar du pauser vil du kjenne etter og finne ut at du egentlig er noe inn i helvetes mett.

8543507[/snapback]

:!:

 

Lure magen, slik at den ikke får tid til å få sendt "metthet" melding til hjernen... :p

Skrevet

Med mindre du har et lite magevolum, burde det gå helt av seg selv. Tre grandiser, det hadde blitt endel verre.

 

Ikke drikke noe ved siden av hvertfall, tygg den godt og spis i normalt tempo.

Skrevet (endret)

- Beregn litt lenger tid til den siste pizzaen.

- Ikke drikk noe som helst

 

Litt i overkant mett blir man nok, men å ikke klare å spise to grandiosaer på 105 minutter vil jeg anse som unormalt.

Endret av Andreasfe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...