Radiowave Skrevet 11. april 2007 Skrevet 11. april 2007 Jeg har en VW golf 96 mod med bensinmotor. Har ringt en del rundt idag og endelig fått tak i en dynamo fra en passat 97 modell. Den skulle passe sa han jeg snakket med. Jeg antar han snakket sant, men er det noen som kan bekrefte det?
Gjest Slettet-fsaSP0zV Skrevet 11. april 2007 Skrevet 11. april 2007 Kanskje det hjelper dersom du sier hvilken motor du har, og hvilken motor som stod i passaten den kom fra?
Radiowave Skrevet 11. april 2007 Forfatter Skrevet 11. april 2007 Kanskje det hjelper dersom du sier hvilken motor du har, og hvilken motor som stod i passaten den kom fra? 8358203[/snapback] Ja, så klart. Var litt kjapp i vendingen der. Jeg har en 1.8 liters motor og det var en 1.6 fra passaten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå