Gå til innhold

Two hands - To simple?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er usikker på om dette funker.

 

Er det kunst, noe abstrakt eller bare et enkelt motiv? :hmm:

 

Jeg vet ikke hva jeg syns, så dere får si dere mening!

 

Jeg ønsker at alle som leser dette sier sin mening, uansett hvordan den låter!

 

 

Fortsatt god kveld!

 

Marius

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kult bilde med artig lyssetting. Men savner mer kontrast i hende. Ville nok redigert de så de ser litt mer "brukt" ut, hvis du skjønner hva jeg mener.

Skrevet

dynamic: Done and taken care of ;) Men er det for mye/lite for dere?

 

NorthGarden: Jeg har klipper hendene til etter bildet. Orginalen er ikke slik at hendene blir noe fine. Ligger mest rett bak hånden slik at man ikke ser de skikkelig.

 

naits81: Det er flere måter å gjøre det på, det jeg har gjort er å markere hånda å gjort om kun bakgrunn. Når hånden er markert trykker jeg CTRL - Shift - I (i for ivar, i CS2)

 

Kom igjen resten av dere, kom med deres mening, selv om det kanskje bare er "Kult bilde", jeg må vite om det faller i smak hos andre!

 

Marius

Skrevet
dynamic: Done and taken care of ;)  Men er det for mye/lite for dere?

 

 

7674964[/snapback]

 

 

Det er bedre, men tror det passer godt med en enda mer dramatisk effekt her. Skal se om jeg finner et eksempel.

Skrevet
Jeg er usikker på om dette funker.

Er det kunst, noe abstrakt eller bare et enkelt motiv?

Jeg vet ikke hva kunst er, så det skal jeg ikke dømme om. Men det bildet fikk meg til å stoppe opp, og det sender fantasien på tur...

 

Uhyre enkel komposisjon, godt presentert, -veldig bra!

 

Jeg likte den første versjonen klart best, den kunne jeg gjerne hatt på veggen i ganske stort format.

Skrevet

Tusen takk for svar!

 

Bare fortsett å sende inn innlegg! Det er hyggelig!

 

Dynamic: Om du ønsker mer drastikk er det bare å si fra, jeg vil ikke gå for langt heller, så går sakte fram.

 

Jeg er veldig fornøyd med bildet nå!

 

Marius

Skrevet

Dette var et kult bilde, kreativt og stilig. Er enig i at det burde ha vært mer kontrast i forhold til den første versjonen du postet, men den siste versjonen var litt overkill etter min mening mtp kontrast der kontrastartefaktene fremtrer tydligere. Kanskje du får til å lage litt rynker på hendene??

 

Jeg likte din 2.versjon best.

Skrevet

Nå begynner det å ligne noe jeg :)

Prøv å få fram "rynkene" i hendene enda mer.

Bildet lider dessverre litt av hardt lys noen steder, men prøv som sagt å få fram "rynkene" bedre. Tror det blir bra da.

Skrevet
Hva med gode gamle dodge & burn? Perfekt for å fremheve rynker uten å drepe alt med levels.

7692576[/snapback]

 

 

Jeg leste den tråden om dogde/burn og ble satt ut ganske tidlig. Jeg har null peil på layers og masks, så det ble mye fremmedord.

 

Marius

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...