Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

lurer på det samme..

 

Er jo stygg som juling :sad:

 

Da må man jo gjøre noe ekstra med det.

 

Hadde skjønt det om du skulle sette den inni kabinettet for at den ikke skulle vises

Skrevet

Jeg har et svart Chieftech big tower med svart DVD, svart brenner og svart floppy. Syns ikke det ser stygt ut. Har i tillegg 2*kald katode lysrør (grønn), men har ikke glassdør enda :sad:

 

Noen som skal selge? :grin:

Skrevet

Du kan jo ha plexiglass på floppy'en istedet for den kjipe aluminiumen(tror jeg stavet det rett, hater lange og vanskelige ord!! argh).

Du kan jo også lakeren dekslent på floppy'en...

 

Men hvis ikke noe av dette er aktuelt så kan du bare kvitte deg med den :razz:

Skrevet

Quote:


Den 2002-11-22 09:10, skrev sINNsRO:

hva med å montere floppy inne i kabinette (greit nok for de som bruker xp) så man kan se den gjennom vinduet. bare en ide


 

Jeg har/hadde montert floppyen inni kabinett. Ble jo kjempelekkert. Den er ikke synlig fra siden eller fronten. Den ligger i 5¼" brønnen. I tillegg manglet den front, altså den hvite plasten, så den var jo omtrent usynlig.

Ulempen er jo naturligvis at man må åpne sidedøren for og bruke den.

Men neste gang jeg monterer systemet opp igjen, kutter jeg ut floppy. Det tar ikke mange sekundene og smekke i flatkabelen og strømledningen de 2 gangene i året jeg bruker den.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...