halola Skrevet 13. august 2006 Skrevet 13. august 2006 (endret) Hei! Føler meg rimelig oppdatert på pc spillfronten, men dette har gått meg fullstendig hus forbi: Battleground europe -> http://www.battlegroundeurope.com/ Har noen av dere erfaring med dette? Jeg synes det ser HELT rått ut, et "rollespill" i andre verdenskrig setting!! Må være noe ekstremt feil med det, ettersom jeg ikke har fått det med meg. Eller er det for et veldig smalt publikum, så det ikke blir markedsført i de vanlige kanalene. Hører gjerne fra noen som har erfaring med det, er det månedlige kostnader? Vil gjerne prøve dette. Håper det er så bra at jeg kan spille det frem til operation flashpoint 2 kommer Ola Endret 13. august 2006 av halola
Tøffe-Tetra Skrevet 13. august 2006 Skrevet 13. august 2006 Det ser drittøft ut. Lurer på om dette blir spillet mitt en stund fremover. quote: The scale of conflict and gameworld is so large that a player who is not attached to a unit or part of a group may feel lost and confused about how they can make a difference in the game. IT IS STRONGLY RECOMMENDED THAT YOU VISIT BOTH THE ALLIED AND AXIS COMMAND SITES TO LEARN ABOUT OPERATIONS AND MEET, PLAN AND FIGHT ALONGSIDE FELLOW SOLDIERS. My god. fikk jeg lyst å spille nå eller. man må sloss på lag, planlegge taktikk. og følge en tropp for å ikke gå seg bort.
Dr.Peedee Skrevet 13. august 2006 Skrevet 13. august 2006 Dette er det gamle velkjente Word War II Online i en litt polert versjon. Så ikke så nytt eller ukjent. Har selv forsøkt det tidligere, men for meg så ble det en tålmodighetstest. Er vel et spill som må invisteres en del tid i. Dr Peedee
Bytex Skrevet 13. august 2006 Skrevet 13. august 2006 Gammel skit..WW2 online var helt håpløst fordi man brukte 90% av spilletida på å springe frem til fronten, bli slakta der, og springe tilbake pånytt. Og det de sier med at man MÅ spille på lag er jo greit, men når lagene har like mye peiling på taktikk som bestemora mi, hjelper det ingen verdens ting. Da blir det bare en haug med hodeløse høns som springer rundt og prøver å drepe alt de ser, og en eller to "leet"-karer som hyler og brøler i chat med CAPS om hvor teite og n00b f*ckers alle de andre er. Mao. lite trivelig å spille.
halola Skrevet 13. august 2006 Forfatter Skrevet 13. august 2006 Ok, tror jeg skal prøve likevel, 10 dollar på play.com Men koster det i måneden?
Tøffe-Tetra Skrevet 13. august 2006 Skrevet 13. august 2006 det er gratis å prøve da. 14 dager eller noe sånt.
Hr. Jenssen Skrevet 13. august 2006 Skrevet 13. august 2006 Gammel skit..WW2 online var helt håpløst fordi man brukte 90% av spilletida på å springe frem til fronten, bli slakta der, og springe tilbake pånytt. 6668370[/snapback] Høres ut som om du har misforstått spillet. Dette er ikke run-and-gun à la CS. Det skal mye lagarbeid til for å få det til.
KristianF Skrevet 13. august 2006 Skrevet 13. august 2006 Har spillt det mye før. Måtte slutte pga. lite tid til overs. Et VELDIG bra spill. Og til Bitex: Det tar omtrent alt fra 0 sec til 5 min å komme seg inn i kampen. Og du løper ikke rett inn og blir skutt. Du bruker 1-20% av tiden til å komme deg til kampen, så resten på en kamp som kan få hjertet ditt til å hoppe utav ledd. En smart spiller tar det litt mer rolig, dreper en god del, så RTB'er før han går ut i kamp igjen. Har da vært veldig mye snakk om spillet her på forumet også før, så hvordan du har klart å unngått det vet ikke jeg.
Bytex Skrevet 13. august 2006 Skrevet 13. august 2006 Men det er mange spill som har prøvd seg på å tvinge folk til å være taktisk. Men når ingen blir "utdannet" om HVA som er taktisk og hvordan man oppfører seg taktisk ift andre folk, hjelper det jo ikke det spøtt. Da kan spillet skrike om å være så taktisk som bare det, ingen praktiserer det for det.
KristianF Skrevet 13. august 2006 Skrevet 13. august 2006 Men det finnes mange Squads i spillet, og mange av de er taktiske. Noen tar f.eks. og hopper på en lastebil og kjører ut til en plass og gjør oppdraget sitt, mens noen andre hopper på et fly, og hopper ut i fallskjerm. Finnes jo selvfølgelig de som liker å leke one-man-army og løper alene og dør hele tiden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå