quack Skrevet 20. juli 2006 Skrevet 20. juli 2006 Først fungerte PCen med USB-mus i to år. Brukte den helt vanlig en dag, men neste dag funka plutselig ingen USB! Hva kan grunnen til noe sånt være? Prøvde å avinstallere USB-driverne og restarta, men datan fant dem igjen og installerte de på nytt. Har prøvd med flere forskjellige USB-enheter men det er INGEN reaksjon fra PCen. Hvis man har enhetsbehandlingsvinduet oppe pleier det å registrere hvis man putter i en USB-ting, men ikke der engang skjer det noen ting. Har portene rett og slett tatt kvelden?
quack Skrevet 20. juli 2006 Forfatter Skrevet 20. juli 2006 Har du tittet i Bios , mulig de er avslått ? 6527625[/snapback] Har titta i biosen ja, der er de verken avslått eller påslått.. finner de ikke oppført der faktisk! Seriell og paralellporten derimot står der. Jeg så gjennom bios-oppdateringene til FS Lifebook C1020 på hjemmesida dems også + endel søking i google groups, men finner ikke noe om tilsvarende problem der. Er det ikke litt rart at det ikke er nevnt noe om USB i biosen?
LA8464 Skrevet 20. juli 2006 Skrevet 20. juli 2006 Hei, prøv å slette usb i enhetsbehandlingen og restart , eller prøv support i FS
quack Skrevet 20. juli 2006 Forfatter Skrevet 20. juli 2006 Hei, prøv å slette usb i enhetsbehandlingen og restart , eller prøv support i FS 6527706[/snapback] Det var det første jeg prøvde, skreiv vel det i første posten. Men hjalp ei.
L O G I M A N Skrevet 20. juli 2006 Skrevet 20. juli 2006 Da skal du ikke se i fra at usb kontrollern er deffekt, og hardware fiks er nødvendig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå