tflovik Skrevet 16. juli 2006 Skrevet 16. juli 2006 (endret) Jeg var i UBRS med guilden min i går. Var akkurat oppgradert til member etter å ha vært Trialist i en måned. De bruker Teamspeak, men jeg har ikke installert det enda. Jeg sa i fra om det før vi kjørte run'en. Da vi hadde tatt Drakki så droppa han Spellweaver's Turban. Alle skulle passe på BOP og det er greit, fram til nå så hadde Raidleaderen vist link på alle BOP i raidchat og spurt om det var noen som ville Neede på dem. Pluttselig så rollet den andre Priesten(jeg er Priest) og loota Turbanen. Det viste seg at raidleaderen kun hadde annonsert denne itemen på Teamspeak. Dette var jo merkelig da alle andre items ble annonsert på chatten. Fant ut etterpå at raidleaderen og den andre priesten er et ektepar. Jeg quittet guilden. Guildleaderen prøvde å få meg tilbake men det ville jeg ikke. Hva synes dere andre om dette. Jeg er interessert i deres meninger. Guilden heter Dusk Ronin på Ravencrest. Endret 16. juli 2006 av Wowaddict
Tåkefyrste Skrevet 16. juli 2006 Skrevet 16. juli 2006 Jeg vet ikke helt jeg, mulig det var litt lumpent gjort, men å quitte et guild over en blå drop i UBRS er litt drøyt spør du meg.
tflovik Skrevet 16. juli 2006 Forfatter Skrevet 16. juli 2006 Jeg føler at jeg må kunne stole på de som er i Guilden og det kan jeg jo ikke nå. Det er grunnen til at jeg quitta og ikke selve itemen selv om jeg hadde lyst på den.
John Keats Skrevet 16. juli 2006 Skrevet 16. juli 2006 (endret) lol Dusk Ronin... Var et par fra guildet deres som kom til westfall der dere ble brutalt slakta ned av alliance. EDIT: En måned trial i ubrs guild? Endret 16. juli 2006 av Smeagoldfish
Amon Amarth Skrevet 16. juli 2006 Skrevet 16. juli 2006 (endret) Alt jeg har å si er.... HAHAHAHAHAHHAHAHHAHAH glemte noe... Would you like some cheese with that whine? ok da, får å være litt hjelp http://www.ventrilo.com eller så kan du gå på http://www.google.com og søke på ventrilomix, den inneholder alle versionene av ventrilo og TS1 og TS2 Siden du trenger disse i de fleste endgame guilds så kan du liksågodt laste dem ned og installere dem nå sørg for at du har CTRAID ASSIST også... www.ctmod.net Endret 16. juli 2006 av Amon Amarth
henrik_s Skrevet 16. juli 2006 Skrevet 16. juli 2006 Enig med deg. Kan du ikke stole på folk, går det ikke å samarbeide med dem. That's the way the cookie crumbles.
FredrikFtw Skrevet 16. juli 2006 Skrevet 16. juli 2006 Du hadde vel en måned på deg til å installere teamspeak.
Cappo Skrevet 16. juli 2006 Skrevet 16. juli 2006 Du hadde vel en måned på deg til å installere teamspeak. 6503341[/snapback] Satt akkurat å tenkte det samme. Er jo sjanse for at raidleader glemte seg bort hvis de er vant med å bruke TS. Uansett, må si at det er litt sløvt av deg som er på traillist og ikke klare å installere TS i løpet av den tiden.
Laughing Madcap Skrevet 16. juli 2006 Skrevet 16. juli 2006 Høres ikke ut some noen spesielt bra guild, TS for UBRS? og hvorfor ikke masterloot. Hvis du er priest har du ikke problem å finne noe bedre
øl_i_tastaturet Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 Jeg føler at jeg må kunne stole på de som er i Guilden og det kan jeg jo ikke nå. Det er grunnen til at jeg quitta og ikke selve itemen selv om jeg hadde lyst på den. 6502466[/snapback] Jeg er helt enig med deg. Å forskjellsbehandle som det han gjorde er tragisk.
random_wannabe Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 Det jeg skjønte var at du ikke satt på Teamspeak, og ikke fikk med deg at itemen var annonsert og ble rolla for? Isåfall, skyld på deg selv. Hvis guilden har giddi å skaffe seg en Teamspeak/Ventrilo server så er det en grunn. Vanligvis fordi man skal kunne bruke det til å snakke over, eller i det minste høre etter. Guildlederen din skal ikke lastes for din latskap når du ikke vil laste ned og innstalere Teamspeak, som forøvrig tar 2min.
Amon Amarth Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 Det jeg skjønte var at du ikke satt på Teamspeak, og ikke fikk med deg at itemen var annonsert og ble rolla for? Isåfall, skyld på deg selv. Hvis guilden har giddi å skaffe seg en Teamspeak/Ventrilo server så er det en grunn. Vanligvis fordi man skal kunne bruke det til å snakke over, eller i det minste høre etter. Guildlederen din skal ikke lastes for din latskap når du ikke vil laste ned og innstalere Teamspeak, som forøvrig tar 2min. 6504207[/snapback] quote for the win.
bandreas Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 (endret) Jeg vil nok si det er begge sin feil. Raidlederen var helt sikkert klar over at han ikke hadde TS, men igjen så tar det som sagt 2 min å skaffe seg det Og har du i det heletatt tenkt på at det var et uhell? Ps. Noen litt arrogante her som mener at UBRS med TS er dumt? Alle må jo starte et sted Endret 17. juli 2006 av bandreas
IntelAmdAti Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 (endret) Jeg tror raidlederen prøvde å lure unna itemet fra raidchatten for å bedre sjansene for at hans bedre halvdel skulle få itemenen og ikke en fremmed. Er det noen her som ikke ville gjort det samme? :-) Syntes ikke han gikk over kanten heller, han annonserte jo itemen på en kanal alle hadde ansvar for å følge med på. Endret 17. juli 2006 av Pycnopodia
elf_man Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 (endret) Jeg kan vel bare slenge meg på resten og si at når TS er et krav, så ER det et krav. Hvis ikke du kan møte dette (enkle) kravet, har du ingenting i guilden å gjøre. Trådstarter: installasjon, konfigurering og bruk av TS tar deg maks 3 min, er altfor slapt av deg å møte uforberedt. Får som fortjent da ja. Endret 17. juli 2006 av elf_man
John Keats Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 Jeg vil nok si det er begge sin feil. Raidlederen var helt sikkert klar over at han ikke hadde TS, men igjen så tar det som sagt 2 min å skaffe seg det Og har du i det heletatt tenkt på at det var et uhell? Ps. Noen litt arrogante her som mener at UBRS med TS er dumt? Alle må jo starte et sted 6504697[/snapback] Jeg vil nå ikke si at det er begge sin feil.. Om en guildie ikke har giddi å installere TS så får han bare tåle at han går glipp av items.
JoeDohn Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 Min mening om den turbanen? Ikke priest loot. Og ja, bruker man TS, så bruker man TS. Hørtes ikke ut som noe spesielt stort tap når man, som andre påpeker her, var trialist i en måned i en UBRS-guild.
Zlash Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 (endret) Slik som jeg ser det. Dette ville ikke skjedd om DU hadde installert Teamspeak. Teamspek som egentlig var et krav for raidet. Forventer du at siden de var så snille å la deg være med likevel at de også skulle ta seg tid til å skrive ned alt som blir sagt muntlig på TS? Bare for deg? Tilogmed når guildleder beklager i etterkant (noe som var helt unødvendig spør du meg) og spør om du vil ble med igjen så takker du nei og sier at du ikke stoler på dem? Nei, dette er din egen feil og du forsøker bare å legge skylden på andre slik at du selv kan føle deg bedre. Endret 17. juli 2006 av Zlash
Loeve Skrevet 17. juli 2006 Skrevet 17. juli 2006 Hvis du drar fra guilden fordi du ikke fikk et item som ikke er særlig bra til priests en gang, så kan du bare ha det så godt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå