Gå til innhold

Hvorfor er Tier 2 så stygt?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Netherwind of Wrath er vel egentlig de eneste setene som ser helt grusomme ut. Selv har jeg hele Transcendense bortsett fra roben, håper jeg får den om ikke så lenge. Hele Transcendense ser herlig ut i mine øyne. Det kuleste tier 2 setet må vel være Nemesis eller Judgement.

Skrevet

Av alle de nye tier 2-settene synes jeg faktisk alle så forbanna tøffe ut, bortsett fra apekostymet hunters får. Wrath ser kanskje tåpelig ut i motespalten i Cosmopolitan sitt øyemed, men jeg synes det kler den brutale stilen til warriors godt, jeg.

Skrevet

Helt enig.

 

Av detaljrikdom synes jeg mitt eget sett taper svært på. Bloodfang er det minst "avanserte" settet, bygd opp av svært få polygoner i forhold til andre sett som Wrath, Stormrage og Transcendence.

 

Men, det er smak og behag egentlig. Noen mener Netherwind ser helt konge ut, andre mener det ser idiotisk ut. Det eneste settet jeg synes "synd" på er Dragonstalker, da dette så mye fetere ut med lilla/blå basisfarge og gulldetaljer, noenlunde slik som be vist på skissen ved BlizzCon.

 

Det feteste er Lawbringer, hands down! Bøddelen fra himmelen :p

Skrevet
Jeg synes 1.9 grafikken ser utrolig bra ut jeg.

 

Slik blir paladin min seende ut etter patchen med det equipment jeg har nå:

Apox.JPG

5365579[/snapback]

 

oooo sexy paladin :dribble:

Skrevet

kjapt spørsmål, hvordan får dere sett disse settene? går ut i fra at det er modelviewer men finner ingen versjon med updated tier 2 i :-(

Skrevet
Legg merke til hvordan netherwind-krona glir gjennom håret..

5365520[/snapback]

Det kan (har) noe med at du har gjort det på en privat-server å gjøre?

Skrevet
kjapt spørsmål, hvordan får dere sett disse settene? går ut i fra at det er modelviewer men finner ingen versjon med updated tier 2 i :-(

5367051[/snapback]

Det er pr. i dag kun test-patchen som har oppdatert tier2-grafikk, så om du ikke har oppdatert test-realm, så vil du ikke kunne se den nye grafikken med wowmodelviewer. Evt. har du valgt å ikke hente inn info fra test-patch.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...