ronndi Skrevet 31. desember 2005 Skrevet 31. desember 2005 kjøpte xbox360 gamepad til pcen min. Ingen problemer med installeringen og den virker helt ok. Men får ikke høyre analog sticke til å virke, denne er en del av Farenheit spillet, så kommer ikke langt der nei Den lyser også grønt bare 2 sec. etter tilkobling, skal den lyse konstant eller? noen som har denne som kan dele litt erfaringer? Skal den vibrere i NFSmw?
stoff3r Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 hehe ser at dette er et gammelt spørsmål men... du har vel funnet ut av det... uansett: har du sjekka "game controllers" i control panel? der skal den ligge og trykk gjerne "reset to default" for at alt skal fungere sånn noenlunde. den skal lyse når pcn starter ja, men ikke etter det. lysinga er en funksjon på x360 som ikke følger med på pc. og til sist, risting fungerer såvidt jeg vet ikke på pc. har ikke sett noe til det iallefall og mistenker at usbporten ikke leverer nok strøm... håper det er tidsnok svar. drev å søkte etter no stasj:P
Bone Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 Dette må jeg også prøve.. for jeg spurte om det samme for en del uker tilbake, men da fikk jeg aldri noe svar.. Hadde akkurat det samme problemet med akkurat det samme spillet..
stoff3r Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 dette varierer stoort fra spill til spill har jeg merket. kalibreringen har jeg enda ikke fått til vellykket, men "default" funker fint i de fleste spill. har den satt opp til fly i battlefield 2, og spiller også trackmania og Live for Speed med den. den er kanskje best på de to spillene. live for speed har evig med kontroll-funksjoner. kan se rundt seg med joysticken feks. skikkelig gøy.
Landeplagen Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 Kan man bruke en kontroller med tråd eller må man kjøpe den med sånn medfølgende CD?
Spirre Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 så vidt jeg har forstått så trenger du en 360 kontroller, enten den vanlige med ledning eller den trådløse med ladeledning. ja og så drivere da. men de finner du vistnok på microsoft sine sider.
stoff3r Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 d følger ikke med noen drivere nei. men x360 kontrollern var vistnok lagra i driverbasen fra før av. dukka opp som "XBOX 360 for windows (controller)" med en gang.
Bone Skrevet 8. mars 2006 Skrevet 8. mars 2006 Funker fortsatt ikke i Fahrenheit hos meg.. Er det noen som i heletatt har fått det til i det spillet?
Bone Skrevet 9. mars 2006 Skrevet 9. mars 2006 MEN!! ..vi begynner å nærme oss litt nå! Last ned Pinnacle Game Profiler!! Under her har jeg lagt ved en Profil som du laster ned og loader inn i Profiler'n! Den ligger linket i forumssidene som jeg linker til under her også, men legger den som vedlegg så DU slipper å registrere dere slik som jeg måtte.. er ikke JEG SNILL!? MEN!! ..det gjennstår fortsatt et lite problem; Selv om man nå kan bruke høyre stikke, så må man visstnok trykke på en annen knapp FØR man får valgt retning.. Les mer om det her. -Bone
ronndi Skrevet 18. april 2006 Forfatter Skrevet 18. april 2006 lol, vi får svar men det kan ta en tid Takk for rådene og profil for farenheit
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå