TST Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 Stekende sol, lite spillutgivelser og et behov for å slappe av etter en hektisk høst og vinter, gjør at redaksjonen i Gamer.no nå er frekk nok til å slappe av litt. Les mer
mushi Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 Ta dere en velfortjent sommerferie. det fortjener dere
Excelsion Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 Synes dere er heller dårlig på nyheter generelt jeg. Tviler på at jeg vil merke noen forskjell, sjeldent med ferske nyheter her alikevel.
Bear^ Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 Ta dere en velfortjent pause, det har dere virkelig fortjent
Hr. Jenssen Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 Synes dere er heller dårlig på nyheter generelt jeg. Ja, jeg er enig. Det er jo helt teit at de ikke kommer med nyhetene ti sekunder før de skjer, hva? De kommer med nyheter når de er nye. Om du er uenig, vis meg noen bevis. BTW: Joda, dere må jo ha ferie dere også, bare IKKE forlat oss HELT, da!
Togo Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 Nei, dette er uakseptabelt! Dere må jobbe hardere, bedre og raskere enn noen gang! Neida, kos dere i sommersola med en duggfrisk. Skål!
Elendil Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 Ta dere en velfortjent sommerferie. det fortjener dere Jepp. Ha en fin sommer.
ttt Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 det skjer vel ikkje så mykje i spelindustrien på sommaren uansett, så vi går nok ikkje glipp av noko om dykk tek ein svømmetur eller to ekstra. god sommar
substeinar Skrevet 8. juli 2005 Skrevet 8. juli 2005 Det er det frekkeste! Hva skal vi lese nå da?! Neida, dere fortjener en pause dere og.
Hr. Jenssen Skrevet 8. juli 2005 Skrevet 8. juli 2005 det skjer vel ikkje så mykje i spelindustrien på sommaren uansett Det bør det! Jeg vil, nei. Jeg KREVER at jeg får spille BF2 på høye detaljer og høy oppløsning, for slik det er nå (MÅ spille det på details: Low og oppløsning: 800*600 for at det i det hele tatt skal gå rundt), ser det værre ut enn BF'42! EA bør jobbe på spreng i sommer, ellers krever jeg pengene tilbake. Men dette vedrører ikke Gamer. Dere må selvfølgelig ha en fin (og egentlig alt for varm) sommer.
Anbefalte innlegg