Gå til innhold

Hd jobber når man ikke bruker maskinen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvorfor knepper det i harddisken når windows xp bare står uten å brukes? Det er litt irriterende med knepping hvert 5 sek. Er det noen prosesser som kjører som man kan slå av? Jeg har slått av indeksering på begge diskene, men cidaemon.exe står fortsatt på selv om jeg avslutter prosessen. Noen andre ting jeg kan gjøre? Har kjørt adaware og spybot.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Se hva virusprogrammet ditt holder på med. NOD32-en min har en AMON-greie som leiter litt rundt på disken hele tiden etter virus. Litt irriterende på laptopen.

Endret av brsseb
Skrevet

Det er mange rutiner i Windows som starter når systemet har stått i ro en stund. Det finnes f.eks. en rutine som plasserer filene som brukes mest på en gunstigere plass på disken. Denne rutinen starter av seg selv når PC'n er inaktiv.

 

Vekslefilen oppdateres også stadig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...