Gå til innhold

Tips til råtten mage?


Frohman

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Idag har på en måte ikke vært som en vanlig dag, i forhold til at jeg kjøpte meg MP3 og hadde burger til middag... På en annen måte har den vært som alle andre, f.eks fisinga mi. Jeg tror jeg dør, magen min har vært ekstremt råtten de siste dagene. Men idag går det over grensa! Nå vet jeg ikke råd lenger jeg fiser kanskje 40-80 ganger om dagen (snittet ligger på 15-19). Til opplysning spiste jeg idag: Skinke og rundstykke til frokost(den skinka skal herved aldri igjen berøres pga at den var litt tørr, noe jeg mistenker), En pakke extra drops, farge blå, det var da fisinga startet, og nå to hjemmlagde hamburgere. Noe som ikke gjorde saken bedre... :blush:

 

Spill it guys! Jeg er desperat... :(

Endret av Larzemannen
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjøp en pakke biola, inneholder melkesyrebakterier som hjelper fordøyelsen. Aberet er dog at den hovedsaklig er forebyggende.

 

Synd apoteket er stengt :mrgreen:

Skrevet
Hold deg på rommet ditt du :p

:!: Nei, går nok dessverre ikke, skal på leirskole til mandan'. Vært fint om jeg hadde vært clean innen da... ;)

Skrevet
Det er vanlig å fise flere tusen ganger dagen da...fakta

Hvis du er en ku ja.. :!:

Prøv å drikk litt drikkeyoghurt, det hjelper på magen. Og kanskje noe med fiber, knekkebrød feks

Skrevet

gå på dass/klossettet og drit ut all faenskapen i magen...Og husk: Ikke spis lakserende drops/pastiller i fleng! Da går det sikkert fint med deg

Skrevet (endret)
Det er faktisk sant at du fiser over 1k per dag

*dårlig matematikk fjernet*

 

Argh! Poenget er, rekker man virkelig 1000 promper per dag?

Endret av fredrikrb

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...