Gå til innhold

Multi VPU-hovedkort fra Sapphire


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sapphire har annonsert en ny serie hovedkort, rettet mot AMD64-plattformen. Det mest oppsiktsvekkende er at støtte for ATIs Multi VPU-teknologi er på plass.Les mer

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette er etterlengtet!

Gleder meg som ein unge, skal kjøpe AMR hk så fort det kommer.

Noen som har sånn ca pris? :dribble:

Skrevet

Det står hele tiden i slike artikler at de har USB 2, firewire, LAN og flerkanals lyd. Er det noen hovedkort som ikke har det? Burde det ikke bare nevnes hvis det er noe som skiller seg ut, f.eks mangel på lyd eller firewire? For det er jo ikke interesant for meg ellers. Jeg forventer meg jo at det er med.

Skrevet
Jeg gleder meg til tester.

 

BTW: Har dere gått over fra å skrive "GPU" til "VPU"? Er det noen spesiell grunn?

VPU er ATI`s navn på GPU bare.. :)

Blir morsomt og se tester av dette. I can't wait :D

Skrevet
Har hørt noe rykter om at de nye ATI-chipsettene har dårlig SB-ytelse? At USB og slikt er tregt, noen som har noe mer info om dette?

 

AtW

Det stemmer at den første version med dette ATI 200 chipen hadde dårlig USB ytelse og høy CPU bruk med USB.

 

Noen sier at ATI solgte den til HK produsentene før den var ferdig andre sier at det er produsentene som har gjort en dårlig jobb, hvem vet ?

 

Men den version som kommer nå skal ihvertfall ha fikset dette og Sapphire har sagt at de kommer med et HK som "skal" brukes til å overklokke.

Får bare håpe at de kan levere det de har lovet.

 

Les mer om HK her. XtremeSystems

Skrevet (endret)
Veldig pent egentlig  :

 

Custom water cooling! :w00t:

 

Passiv kjøling til s-brige

Vann til cpu, n-brige .... Hva er det ved siden av cpu :ermm:

Endret av mini me
Gjest Slettet+981234789
Skrevet

er dette hk med innebygd grafikkort?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...