Deadringer Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 (endret) Hvem liker wrestling? jeg! Endret 9. april 2005 av headcleaver
Earendil Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 Det meste av wrestling, ihvertfall amerikansk, er uekte som eg har forstått det?
Deadringer Skrevet 9. april 2005 Forfatter Skrevet 9. april 2005 Det meste av wrestling, ihvertfall amerikansk, er uekte som eg har forstått det? ja, det er mye skuespill. men festling er det alikevel
Bytex Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 (endret) Begynner å bli maaange år siden jeg syns det var kult. Det er jo bare en rehash av samme greia år etter år. Store muskelgutter som liksom-kjefter på hverandre etter manuskript før kampene osv. Typisk good guy vs bad guy. Men jeg drar på smilebåndet når gamle helter som Ultimate Warrior, Hulk Hogan, British Bulldog og de gutta blir nevnt. Kjenner ikke til noen av de nye. Endret 9. april 2005 av Bitex
Deadringer Skrevet 9. april 2005 Forfatter Skrevet 9. april 2005 joda, det e rfake alt sammen, men fytti så underholdene det er
SnowDOG_ Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 Ultimate Warrior eg ville blir som ultimate warrior når eg ble stor. Liker det ikke nå lenger.
mikaragua Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 Jeg elsker wrestling. Har kanskje blitt litt vel avhengig de siste månedene, snakker om det hele tida, bestiller effekter fra USA, ser kamper om og om igjen. Favoritter da?
Goophy Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 Grei underholdning. Imponerende å se hvor god bevegelighet de fleste av dem har. "Vanlige" folk ville ikke klart å stå oppreist etter fall og kast som foregår der.
mikaragua Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 "Vanlige" folk ville ikke klart å stå oppreist etter fall og kast som foregår der. Ja, men likevel sier de som misliker det at det er så utrolig falskt alt sammen. Jada, greit at slag og spark ikke er ekte, men se på triks som frog splash, chokeslam, spinebuster osv, det må man merke.
Goophy Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 Joda, greit nok at de vet hva som kommer til å skje og forbereder fallet osv. Men å hoppe og lande på ryggen med en 120kg ruslebiff oppåseg krever sin mann...
Bytex Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 (endret) Det er sant, de trenger den fysikken de har for å tåle alle kastene. Tror ikke det er så digg å bli kasta bakover mens en 100kg muskelbunt lander oppå deg samtidig. Meksikansk wrestling er egentlig mye artigere, der har alle sammen syke sprakende masker og spiller spesielle karakterer. Her er noen suspekte karer: http://www.wrestlingmuseum.com/pages/bios/mexican/ Endret 9. april 2005 av Bitex
Deadringer Skrevet 10. april 2005 Forfatter Skrevet 10. april 2005 Favoritter da? favorittene er: 1. Dave Batista 2. HBK - Shawn Michaels 3. Triple H 4. The Undertaker og fler Joda, greit nok at de vet hva som kommer til å skje og forbereder fallet osv.Men å hoppe og lande på ryggen med en 120kg ruslebiff oppåseg krever sin mann... jepp, men mange av de er utdanna stuntmenn osv også da. så de veit hva de gjør!
Bushnell Skrevet 10. april 2005 Skrevet 10. april 2005 Batista duden er jævla stor.. 196 høy og 142 kg elns i bare muskler. ikke alle som kan lette 100 kg +/- etter en hånd høyt opp i lufta å slenge dem hardt i gulvet igjen. the undertaker er også stor, men han begynner vel å dra på åra. big shaw eller hva de kaller han og er vel den største som er med i wrestling greia, men han er ikke like veltrent som alle de andre, men fy faen han er høy og brei.. jeg synes wrestling er ganske gøy å se på. så på cage wrestling greier en gang, da ble en kasta ned fra buret som var ca 4 meter høyt og landa på ryggen, det må man bare kjenne de slår også hverandre i hode så de begynner å blør, men jeg tror blodet er ganske fake
Dragon Hunter Skrevet 10. april 2005 Skrevet 10. april 2005 Wrestling er konge! De jeg er mest fan av er: Undertaker, Hulk Hogan, Randy Orton, og Rey Mysterio.
Dragon Hunter Skrevet 10. april 2005 Skrevet 10. april 2005 Batista duden er jævla stor.. 196 høy og 142 kg elns i bare muskler. ikke alle som kan lette 100 kg +/- etter en hånd høyt opp i lufta å slenge dem hardt i gulvet igjen. the undertaker er også stor, men han begynner vel å dra på åra. big shaw eller hva de kaller han og er vel den største som er med i wrestling greia, men han er ikke like veltrent som alle de andre, men fy faen han er høy og brei.. jeg synes wrestling er ganske gøy å se på. så på cage wrestling greier en gang, da ble en kasta ned fra buret som var ca 4 meter høyt og landa på ryggen, det må man bare kjenne de slår også hverandre i hode så de begynner å blør, men jeg tror blodet er ganske fake Batista veier 144 kg. Undertaker er 208 cm høy og veier 152 kg. Big Show er bra trent, men har for høy fettprosent til å være spesielt markert. Andre the giant var forøvrig større en Big Show; han var 223 cm høy og veide 250 kg. Andre hadde sykdommen "giantism", den har ikke Big Show. Denne sykdommen gjør at kroppen produserer unaturlig mye veksthormon. Folk med denne sykdommen blir sjelden mer enn 40 år.
mikaragua Skrevet 10. april 2005 Skrevet 10. april 2005 så på cage wrestling greier en gang, da ble en kasta ned fra buret som var ca 4 meter høyt og landa på ryggen, det må man bare kjenne Rey Mysterio hoppa fra 5 meters høyde og landa på en fyr, husker bare ikke hvor jeg så det. Ztv har forresten slutta å sende wrestling. Kanskje like greit, de hang jo en måned etter uansett.
NocturneX Skrevet 11. april 2005 Skrevet 11. april 2005 Nå blir jeg sikkert utenstengt igjen men.. Gå på www.ultimate-wrestling.tk (Nystartet) og registrer dere på forumet osv
Deadringer Skrevet 11. april 2005 Forfatter Skrevet 11. april 2005 Rey Mysterio hoppa fra 5 meters høyde og landa på en fyr, husker bare ikke hvor jeg så det. ja. men mysterio er lett, og det er lett å ta han i mot for de andre wrestlerne da. NocturneX du mener at de skal registrere seg på forumet der?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå