candystick Skrevet 21. februar 2005 Skrevet 21. februar 2005 (endret) Jeg har hatt en Radeon 9600 kort i snart ett år, men har ikke hatt bruk for tv-ut funksjonen på den før nå. Når jeg går inn på settings på skjermen -> advanced -> displays -> så lyser både påknappen til pc'skjermen og Tv'en. Og jeg har ikke koblet til noen kabler mellom pc'en og tv'en enda. Er dette normalt? Trodde den skulle lyse kun når den fikk inn signaler fra tv'en. Men men... problemet er nettop det at jeg ikke får inn noe bilde på tv'en når jeg kobler en S-video mellom skjermkortet og scarten som går bak tv'en! Er skjermkortet defekt? eller går det ann å rette på problemet. Håper på svar og forslag til løsning. -Espen Endret 21. februar 2005 av candystick
DesertGlow Skrevet 21. februar 2005 Skrevet 21. februar 2005 Jeg skal gi deg et lite tips: Les retningslinjene (noe du burde gjort når du registrerte deg), og post i korrekt kategori. Det vil gi deg langt mindre problemer. Flytter denne nå til korrekt kategori, og så regner jeg med at du omformulerer emnefeltet til noe mer beskrivende i løpet av kort tid.
candystick Skrevet 21. februar 2005 Forfatter Skrevet 21. februar 2005 Om jeg ikke har forklart problemet godt nok; si ifra, så skal jeg gjøre et bedre forsøk.
candystick Skrevet 21. februar 2005 Forfatter Skrevet 21. februar 2005 Ingen som har vært bort i dette før?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå