Athelas Skrevet 15. februar 2005 Skrevet 15. februar 2005 Kan hunters bruke swords? Evt. ved hvilke levels? Er Night Elf Hunter,
haarod Skrevet 15. februar 2005 Skrevet 15. februar 2005 Hunters kan bruke swords ja. Fra lvl 1, tror du lærer deg det i SW.
Athelas Skrevet 15. februar 2005 Forfatter Skrevet 15. februar 2005 Hunters kan bruke swords ja. Fra lvl 1, tror du lærer deg det i SW. Right. Har ikke vært lengre enn Darkshore så langt. Hehe. Takk for hjelpen!
Lch Skrevet 15. februar 2005 Skrevet 15. februar 2005 Du kan trene det meste bortsett fra mace og wand. Woo Ping (Yuen) i Stormwind kan lære deg 1h og 2h sverd/øks, og du kan spørre en hvilken som helst våpentrener om hva de andre kan lære deg. Det er to våpenmestre i Ironforge, en i SW og en i Darnassus.
Athelas Skrevet 15. februar 2005 Forfatter Skrevet 15. februar 2005 Du kan trene det meste bortsett fra mace og wand. Woo Ping (Yuen) i Stormwind kan lære deg 1h og 2h sverd/øks, og du kan spørre en hvilken som helst våpentrener om hva de andre kan lære deg. Det er to våpenmestre i Ironforge, en i SW og en i Darnassus. Har bare vært hos han i Darnassus så langt, og han trente bare i Staves, Axes og Gloves...
Alastor Skrevet 15. februar 2005 Skrevet 15. februar 2005 Hva er bedre med sword enn med dagger for en hunter?
Zindre- Skrevet 15. februar 2005 Skrevet 15. februar 2005 Hva er bedre med sword enn med dagger for en hunter? Sword = Bedre dps
Lch Skrevet 15. februar 2005 Skrevet 15. februar 2005 Har bare vært hos han i Darnassus så langt, og han trente bare i Staves, Axes og Gloves... Mja, det var ikke det jeg mente. Når du får opp dialogboksen, velg 'What can other weapons masters teach me' elns.
Alastor Skrevet 15. februar 2005 Skrevet 15. februar 2005 Er det en spesiell level man må være for å kunne bruke swords?
Lch Skrevet 17. februar 2005 Skrevet 17. februar 2005 Nei. Sverd kan du lære med en gang, men det koster 10s. Husker ikke om du må vente til level 20 (dual-wield) for å kunne bruke 2-håndssverd.
nåvi Skrevet 17. februar 2005 Skrevet 17. februar 2005 Nei. Sverd kan du lære med en gang, men det koster 10s. Husker ikke om du må vente til level 20 (dual-wield) for å kunne bruke 2-håndssverd. Alle våpen skills bortsett fra dual wield og polearms kan du lære fra lvl 1 på hunter. Trenger ikke ha dual wield for å bruke 2h våpen.
Lch Skrevet 17. februar 2005 Skrevet 17. februar 2005 Ja, jeg vet at du kan trene deg opp i alt om du har penger, jeg var usikker på to-hånds våpen, men det stemmer sikkert det du skriver.
Griznah Skrevet 17. februar 2005 Skrevet 17. februar 2005 Om det kan brukes eller ikke, les på offisielle sider.
HappyHerb Skrevet 17. februar 2005 Skrevet 17. februar 2005 Hvis jeg husker riktig, så betyr dual wield at du kan bruke 2 sverd samtidig. Altså et i "main hand" og et i "off hand"
tigergutten Skrevet 17. februar 2005 Skrevet 17. februar 2005 (endret) Nei. Sverd kan du lære med en gang, men det koster 10s. Husker ikke om du må vente til level 20 (dual-wield) for å kunne bruke 2-håndssverd. Nei, to-håndsvåpen er noe annet en dual-wield. Det er, som også nevnt over, at du bruker to ett-håndsvåpen, ett i hver hånd Endret 17. februar 2005 av tigergutten
Kuroneko Skrevet 17. februar 2005 Skrevet 17. februar 2005 Uansett, 2-håndssverd på hunter er knall. Også ser det så fantastisk kult ut... Eneste negative er at den snille, vennlige, naturelskende tauren-en min måtte ta en tur til den skrekkelig onde grusomme undercity.
Lch Skrevet 15. april 2005 Skrevet 15. april 2005 Nei, to-håndsvåpen er noe annet en dual-wield. Det er, som også nevnt over, at du bruker to ett-håndsvåpen, ett i hver hånd Du misforstår meg totalt. Jeg sier ikke at dual-wield == 2h.
Gjest Slettet-QqZexW9o Skrevet 15. april 2005 Skrevet 15. april 2005 Beste våpen kombinasjon for hunter er 1H sword x 2. Mest dps og det ser unektelig kult ut :-)
Ithkul Skrevet 15. april 2005 Skrevet 15. april 2005 (endret) Liten pekepin om 2hånds vs 2stk et hånds våpen Hunterens styrke ligger ikke i nærkamp, men i avstands kamp. Med andre ord er det viktigere med "Agility" og "Stamina" på våpenet ditt. Dette er ikke viktig før du er lvl 40+. 2hånds våpen gir høyere "Attribute" bonuser enn 2stk et hånds våpen. Min Ork Hunter lvl 60 bruker en 2hånds øks med 21 "Agility" (mulig å få minst 25). Med dette gjør jeg ikke bare mer skade per skudd, men sjansen får å skyte en "Critical" øker også. Ikke nok med det men "agility" gir også "armour" og høyere "dodge" sjanse. Og Hunter får en bonus på nærkamp skaden med høyere "agility". Jeg har et reserve våpen med meg som jeg bruker i nærkamp. Her er det DPS (Damage Per Second, skade per sekund) som gjelder. Om det er Sverd, Øks, Spyd lignenede våpen eller klubbe spiller ikke så stor rolle. Men skal du bli en mer effectiv hunter bør du velge 2hånds våpen med høy "agility" og "stamina" som nevnt. Lykke til! Endret 15. april 2005 av Ithkul
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå