Solid Skrevet 2. februar 2005 Skrevet 2. februar 2005 Hei, jeg vet ikke helt om jeg skal kjøpe wow. Stusser litt overkampsystemet. : hmmm: Men kan man velge server. Det har seg slik at jeg har to andre venner som skal kjøpe det, og selvfølgelig har jeg lyst til å spille sammen med dem. Vennene mine sier også at Nightelf ikke er noe kult. Motbevis dem fordi jeg har veldig lyst å spille som Elf. Hvis jeg velger elf kan jeg da spille sammen den ene vennen som er Paladin. Btw. hva er den høyeste lvl'en på WoW Takker for alle svar
Ravn Skrevet 2. februar 2005 Skrevet 2. februar 2005 Ja man kan velge server. Nattalv er sjefolainen. Høyeste lvl er 60. Som nattalv kan du spille sammen med din paladin venn, men ikke fra begynnelsen. Dere starter på forskjellige plasser.
haarod Skrevet 2. februar 2005 Skrevet 2. februar 2005 Ja, man kan velge enten RP server, PvP eller PvE. Høyeste lvl er som sagt 60, men de kommer til å innføre nye ting som gjør at det er vits i å fortsette, noe som blir kalt "Hero Classes." Er ingen raser som er kule og ikke, smak og behag. Er ikke vanskelig å komme seg til Elwynn Forest (Human startsted) eller Dun Morogh (Dverg/Gnom startsted). Er ikke en farlig vei i det hele tatt, du kan godt dra dit som lvl 1 hvis du vil. Anbefaler though og lvl til 10+ før du drar. Dette klarer du fint på 5-6 timer.
Kultom Skrevet 2. februar 2005 Skrevet 2. februar 2005 For å ta det generelt, har du ikke spilt mmorpg før så er wow et fabelaktig spill å begynne med, derimot trur jeg det er få som går fra å ha spilt EQ i flere år for så å begynne med WoW. NE er en utrolig stilig rase, de ser mytiske ut og har en veldig underlig atmosfære rundt hele "samfunnet" der, hvor jorden/dyr står høyt sammen med ære/makt. Landskapet i "NE-land" er fantastisk. Høye trær så langt øye kan se, nydelig og magisk atmosfære med rare blomster og busker og vesner. Arkitekturen til NE folket er også spesiell, kanksje litt simple... Men gjør jo sitt for å vise at de lever i ett med naturen. Klassene man kan spille som NE er også noen artige, spess Rouge som jeg finner som en av de mest underholdene klassene man kan være; snike seg opp bak folk og dolke dem ned, mens resten av gruppen står klare til å angripe. Virkelig artig rase. Høyeste level er level 60, da kan man kanksje begynne med battlegrounds og dette honor systemet som senere vil blir introdusert til spillet. Er nok alltid noe å fortsette med selv om man er blitt level 60, hvertfall en LANG stund. (pluss at om 1-2 år kommer det nok en ekspansjons pakke Håper jeg ser deg i spillet. mvh bugbear
Ravn Skrevet 2. februar 2005 Skrevet 2. februar 2005 For et utrolig koselig innlegge BugBear. Gleder meg som en unge til retail, selv om BETA er grisefett (men den nødvendige, men stadig mer kjipe,) Wipen blir en strek i regningen.
Solid Skrevet 2. februar 2005 Forfatter Skrevet 2. februar 2005 Jepp jepp. Wow ser litt kult ut. Var hos min ''Paladin venn'' og så på han spille i flere timer. Artig artig. Jeg tror nok jeg skal kjøpe det selv nå. Enten blir det nightelf eller Human.
Omar Skrevet 2. februar 2005 Skrevet 2. februar 2005 Er ikke en farlig vei i det hele tatt, du kan godt dra dit som lvl 1 hvis du vil. Anbefaler though og lvl til 10+ før du drar. Dette klarer du fint på 5-6 timer. Hvis det ikke er farlig for en lvl 1 NE gjennom Wetlands, er ingen ting farlig...
Kultom Skrevet 2. februar 2005 Skrevet 2. februar 2005 Er ikke en farlig vei i det hele tatt, du kan godt dra dit som lvl 1 hvis du vil. Anbefaler though og lvl til 10+ før du drar. Dette klarer du fint på 5-6 timer. Hvis det ikke er farlig for en lvl 1 NE gjennom Wetlands, er ingen ting farlig... Det er ikke umulig ihvertfall... men enig med deg at det er farlig.
MrLee Skrevet 2. februar 2005 Skrevet 2. februar 2005 det er ikke farlig å gå gjennom wetlands bare man holder seg midt på veien hele tida ...du KAN være uheldig å dra på deg ett monster eller to ett par plasser (ett sted nær en bro er det spesiellt ofte en young wetlands cocolisk som spawner), men det tar jo null tid å stikke videre fra graveyarden etterpå..og da kan man spawne litt lengre vekke i "riktige" retning.. En kompis av meg klarte det fint, døde en gang, men kom da vitterlig gjennom
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå