MrLuni Skrevet 7. november 2004 Skrevet 7. november 2004 (endret) Konge... Vi (gjengen) fant ut at vi sultne, så vi prang på Esso'n. Vi kom dit i 24 tia og fikk vi mange gratise pølser for dei skulle stenge! Tips til dei som er sulte på ei Ostepølse Spring på Bensinstasjoner når det stenges. Endret 7. november 2004 av luni
smeboe Skrevet 7. november 2004 Skrevet 7. november 2004 Det har jeg hørt om før, de skal få ut alle pølsene før de stenger...
The_Darkness Skrevet 7. november 2004 Skrevet 7. november 2004 hahaha.. jeg får alltid gratis mat på esso uansett tid på døgnet!
Ø.B. Skrevet 7. november 2004 Skrevet 7. november 2004 Stenger? Jaja jeg er der så ofte uansett så. Fikk gratis kake der engang. De spurte om jeg ville ha før jeg dro service det..
Jon@s Skrevet 7. november 2004 Skrevet 7. november 2004 Kom stadig vekk noen drittunger og skulle ha gratis pølser på stasjonen jeg jobbet på før. Delte aldri ut noe, for hvis man begynner med det har man det jo gående. Ser for meg en kø av folk som er sultne på gratis pølser klokka 23:59.
B4stian Skrevet 7. november 2004 Skrevet 7. november 2004 Kom stadig vekk noen drittunger og skulle ha gratis pølser på stasjonen jeg jobbet på før. Delte aldri ut noe, for hvis man begynner med det har man det jo gående. Ser for meg en kø av folk som er sultne på gratis pølser klokka 23:59. Hehe.. hadde nok heller gitt til dem som kom inn 5 minutter før stengetid som ville kjøpe en pølse!
Stor Oddnoga Skrevet 7. november 2004 Skrevet 7. november 2004 Kom stadig vekk noen drittunger og skulle ha gratis pølser på stasjonen jeg jobbet på før. Delte aldri ut noe, for hvis man begynner med det har man det jo gående. Ser for meg en kø av folk som er sultne på gratis pølser klokka 23:59. Kjenner til dette. Jobbet på bensinstasjon for noen år tilbake, og det kom alltid noen som trodde at alt var gratis før stengetid.
SnowDOG_ Skrevet 8. november 2004 Skrevet 8. november 2004 det kom alltid noen som trodde at alt var gratis før stengetid. haha seriøst?
B4stian Skrevet 8. november 2004 Skrevet 8. november 2004 Irriterende med sånne folk, sitter i bilen i 10 minutter for å vente til det er et par minutter igjen, så kommer dem inn og plutselig finer ut at det er noen minutter til stengetid og spør om dekan få en pølse gratis.
Stor Oddnoga Skrevet 8. november 2004 Skrevet 8. november 2004 det kom alltid noen som trodde at alt var gratis før stengetid. haha seriøst? Ja, ikke alt naturligvis (brus, sjokolade osv), men alt av varm mat og bakevarer. Kunne jo ikke annet enn å le i de fleste tilfellene. Folk har lite å finne på. Hehe
Jon@s Skrevet 8. november 2004 Skrevet 8. november 2004 "hvor mye koster en pølse nå?" "det samme som alltid" "men har dere ikke noe tilbud på pølser nå rett før stengetid?" "nei!" "jammen...de skal jo bare kastes uansett..." "jepp!"
B4stian Skrevet 8. november 2004 Skrevet 8. november 2004 "hvor mye koster en pølse nå?""det samme som alltid" "men har dere ikke noe tilbud på pølser nå rett før stengetid?" "nei!" "jammen...de skal jo bare kastes uansett..." "jepp!"
Purify Skrevet 8. november 2004 Skrevet 8. november 2004 "hvor mye koster en pølse nå?""det samme som alltid" "men har dere ikke noe tilbud på pølser nå rett før stengetid?" "nei!" "jammen...de skal jo bare kastes uansett..." "jepp!"
Ø.B. Skrevet 8. november 2004 Skrevet 8. november 2004 Når er det esso pleier å stenge? Er døgnåpent her da vet dere. ved midnatt ca?
Stor Oddnoga Skrevet 8. november 2004 Skrevet 8. november 2004 "hvor mye koster en pølse nå?""det samme som alltid" "men har dere ikke noe tilbud på pølser nå rett før stengetid?" "nei!" "jammen...de skal jo bare kastes uansett..." "jepp!" Nøyaktig det ja!
valentino Skrevet 9. november 2004 Skrevet 9. november 2004 "hvor mye koster en pølse nå?""det samme som alltid" "men har dere ikke noe tilbud på pølser nå rett før stengetid?" "nei!" "jammen...de skal jo bare kastes uansett..." "jepp!" hehe... Opplevde nøyaktig det samme veldig ofte da jeg jobbet på kiosk. Det artige er at de som kommer å spør etter gratis pølse er folk med det jeg antar er normal inntekt. De burde jo ha råd til å kjøpe pølse om de har lyst på det. Hørte noe om at noen varm-mat steder sørpå startet å gi det som var til overs til uteliggere og andre fattigfolk som sliter. Det synes jeg er ett godt tiltak.
Ø.B. Skrevet 9. november 2004 Skrevet 9. november 2004 Men er det en pølse som har liggi der en stund, også kommer en kar inn å skal kjøpe. Så får man jo den gratis siden det nesten vokser mugg ut på sida av den.
Jon@s Skrevet 9. november 2004 Skrevet 9. november 2004 Men er det en pølse som har liggi der en stund, også kommer en kar inn å skal kjøpe. Så får man jo den gratis siden det nesten vokser mugg ut på sida av den. Ja, bevares. Har pølsene ligget lenge og noen vil kjøpe, så gir jeg de heller vekk enn å selge en vare som ikke holder mål. Men det er en annen sak spør du meg. Det som irriterer meg er når folk tror at varmmat er gratis før stengetid.
Stor Oddnoga Skrevet 9. november 2004 Skrevet 9. november 2004 Men er det en pølse som har liggi der en stund, også kommer en kar inn å skal kjøpe. Så får man jo den gratis siden det nesten vokser mugg ut på sida av den. Ja, bevares. Har pølsene ligget lenge og noen vil kjøpe, så gir jeg de heller vekk enn å selge en vare som ikke holder mål. Men det er en annen sak spør du meg. Det som irriterer meg er når folk tror at varmmat er gratis før stengetid. Enig. Jeg hadde ikke noen problemer med å gi bort det som var til overs, men når folk om KUN for å få dette, gadd jeg bare ikke. Skulle tatt seg ut med en haug med folk rekende rundt i sjappa en halvtime før stengetid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå