Gromle Skrevet 19. april 2004 Skrevet 19. april 2004 Så en liten notis i mai-utgaven av PC Gamer(?) at godeste onkel Bill jobber for at World of Warcraft kun skal komme til X-Box. Var ingen bekreftede kilder, men slike rykter er skumle... Noe andre som har vært borti deT?
uberhunter Skrevet 19. april 2004 Skrevet 19. april 2004 *fiker til deg* Jeg håper ikke at Blizzard gir det ut på noen konsoll, de holder jo på med Starcraft Ghost til konsoll. Og dessuten så vil litt av konseptet bli ødelagt på konsoll (min mening)
TST Skrevet 19. april 2004 Skrevet 19. april 2004 Så en liten notis i mai-utgaven av PC Gamer(?) at godeste onkel Bill jobber for at World of Warcraft kun skal komme til X-Box. Var ingen bekreftede kilder, men slike rykter er skumle... Noe andre som har vært borti deT? Har ikke Bill Roper sluttet i Blizzard? Eller skulle de fullføre World of WarCraft før de sluttet? http://www.gamer.no/art.php?artikkelid=620
Gromle Skrevet 19. april 2004 Forfatter Skrevet 19. april 2004 *fiker til deg*Jeg håper ikke at Blizzard gir det ut på noen konsoll, de holder jo på med Starcraft Ghost til konsoll. Og dessuten så vil litt av konseptet bli ødelagt på konsoll (min mening) Blingsa litt, det var i april nummeret det sto. SÅ er man heldig så var det en april-spøk. Står på side 18 i engelske PC Gamer.
purpledonkey Skrevet 20. april 2004 Skrevet 20. april 2004 Tror han mente Bill Gates, men uansett... WoW kommer kun til PC
Gromle Skrevet 20. april 2004 Forfatter Skrevet 20. april 2004 Var nok Gates jeg mente ja. Men hva hvis MS klarer å kjøpe opp WoW sånn som de gjorde med Halo. Halo var jo også PC-only i gode gamle dager...
Zindre- Skrevet 20. april 2004 Skrevet 20. april 2004 Tviler stygt på at det kommer ut til Xbox du, og MS klarer nok heller ikke å kjøpe opp WoW. Blizzard vil nok ikke selge dette spillet, død om dem hvis de gjør det!
uberhunter Skrevet 20. april 2004 Skrevet 20. april 2004 Tviler stygt på at det kommer ut til Xbox du, og MS klarer nok heller ikke å kjøpe opp WoW. Blizzard vil nok ikke selge dette spillet, død om dem hvis de gjør det!
JoeDohn Skrevet 21. april 2004 Skrevet 21. april 2004 Å gjennomføre et MMORPG på Xbox ville vel være litt optimistisk?
Elyas Machera Skrevet 21. april 2004 Skrevet 21. april 2004 Å gjennomføre et MMORPG på Xbox ville vel være litt optimistisk? Final Fantasy XI er jo til PS2.
JoeDohn Skrevet 21. april 2004 Skrevet 21. april 2004 Hm. Touché. Men jeg er fortsatt skeptisk til idéen, som uansett sikkert bare er sjøsprøyt og sjøpølsevev.
Zindre- Skrevet 21. april 2004 Skrevet 21. april 2004 Det er det ja, WoW kommer ikke til å komme på XboX for blizzard vil ikke selge det, heldigvis!
Treat Skrevet 21. april 2004 Skrevet 21. april 2004 (endret) kanskje det var pga bill gates ikke ville ha noe konkuranse til microsoft`s MMORPG mythica som nå er lagt ned. Endret 21. april 2004 av Treat
MindTooth Skrevet 27. juni 2005 Skrevet 27. juni 2005 (endret) Forklar meg hvordan det skulle gå ann? WoW på Xbox! Det hadde vært noe det... Edit: Vet at det var en aprilspøk! Endret 27. juni 2005 av Birger_Nord
Tbau5 Skrevet 27. juni 2005 Skrevet 27. juni 2005 Så en liten notis i mai-utgaven av PC Gamer(?) at godeste onkel Bill jobber for at World of Warcraft kun skal komme til X-Box. Var ingen bekreftede kilder, men slike rykter er skumle... Noe andre som har vært borti deT? For meg høres det ut som du ikke vet at det faktisk har kommet ut til PC.. "..at godeste onkel Bill jobber for at World of Warcraft kun skal komme til X-Box."
X672 Skrevet 27. juni 2005 Skrevet 27. juni 2005 Eg ser ingen problem med at WoW kan komme til Xbox, Xbox360 vel og merke, tenk den grafikken og flyten du vil kunne få, ikkje nokke hakking (lag teller ikkje). har selv projector med 240x200cm læret, hadde vert fint å ligge i sofaen og spilt litt wow
.V. Skrevet 27. juni 2005 Skrevet 27. juni 2005 Eg ser ingen problem med at WoW kan komme til Xbox, Xbox360 vel og merke, tenk den grafikken og flyten du vil kunne få, ikkje nokke hakking (lag teller ikkje). har selv projector med 240x200cm læret, hadde vert fint å ligge i sofaen og spilt litt wow Er vel ikke noe problem å koble en prosjektor opp til pcen?
Heales Skrevet 27. juni 2005 Skrevet 27. juni 2005 Det som nylig er sagt er at MS har jobbet, og fortsatt jobber med Blizzard for å få en Xbox 360 versjon av WoW. Blizzard på sin side har ikke tatt noen avgjørelse på dette enda.
X672 Skrevet 27. juni 2005 Skrevet 27. juni 2005 (endret) Er vel ikke noe problem å koble en prosjektor opp til pcen? er litt knotete ja, har pcen ett stykke fra projectoren og på pc'en kjører eg 1600x1200 dual screen mens projectoren klarer kun 1366x768 (Sony VPL-HS10) og med xboxen min er det liksom berre plug & play og eg vil tru at xbox360 kan kjøre WoW ein del bedre ein dei fleste pcer idag... Topic må da vera feil, "Xbox-eksklusivt" betyr vel att det berre kjem til xbox og siden det er på pc alt så kan jo ikkje det skje.. Endret 27. juni 2005 av X672
Shruggie Skrevet 27. juni 2005 Skrevet 27. juni 2005 Eehh... Dere er klar over at denne tråden var 14 måneder gammel? Ja, det går rykter om at MS vil ha Wow, eller en versjon av Wow, til Xbox 360. Blizzard har vel bekreftet samtaler, men ingen intensjoner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå