Gå til innhold

Di-Fusion 17" LCD til kr3395!


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Vurderer på det sterkeste denne skjermen!

 

http://www.hwb.no/aspx/prdinfo.aspx?plid=1099

 

Noen erfaringer/synspunkter fra dere der ute. Spesifikasjonene lover jo bra og det gjør vel prisen også, men er det gull alt som glitrer?!

 

Edit: Det står forresten ikke noe om TCO...:/

Kan ikke si at specsa var så alt for gode da med et kontrastforhold på 350:1, og kun Dsub tilkobling til skjermkortet. Jeg har ikke sett skjermen så jeg har ikke grunnlag til å si at den er dårlig, men det er et ukjent merke, og en lav pris....duger sikkert greit i forhold til prisen.

 

Sålenge man ikke har for store forventninger så går det sikkert bra...

 

Mvh

 

Raimo

Skrevet

Jeg tror også du ikke skal ha så store forventninger. Den har "i følge hwb.no" en responstid på 14ms, akkurat det kan du trygt ta med en klype salt :yes: og den mangler dvi (ikke bra).. Men ta absolutt en kikk etter tester ol. Det kan jo, for alt jeg ver, være et kupp :thumbup:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...