Gå til innhold

Det har vært stille fra AMD og Intel....


rmx

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eh? AMD har sluppet mange prosessorer i det siste. Intel har bare kommet med P4 3,2 EE (og et par Celeroner) den siste, men kommer med en haug nye på nyåret (Prescott).

 

Hvorfor i h*lvete skryter du på deg et system og 3DMark-score du ikke har? Selv om det skjermkortet er dyrt kan man definitivt ikke få 7800 i 3DMark03 med det, det er IKKE beregnet for spilling.

Skrevet

nei d skjermkortet var ikke mye å skryte av__ skaff deg et nytt eller visk ut det derre!!! det svir i øya av å lese at et xp 3000+ system må få så lav score!!!!!!!!!!!!!! :thumbdown:

Skrevet

Jeg vil gjerne hilse på den fyren som har den scoren personlig og se det mine egne øyer at han får det. Det skjermkortet der er gammelt. Støtter heller ikke DX 9 i hardware (Noe som 3dMark03 bruker)

 

Snakk om å drite på draget

 

Er tydeligvis ikke den eneste som er enig her nei :yes:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...