Gå til innhold

[Løst] Circle K: Rabatt med både Coop og deres MC?


TMB

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke et svar på spørsmålet men kombinasjonen Trumf-kort og Shell Mastercard funker på enkelte Shell-stasjoner. Kombinasjonen Trumf-kort og kredittkort (f.eks Cresco som gir 3% på bensinstasjon) funker på alle stasjonene. 

Gjest Slettet-fsaSP0zV
Skrevet

Svaret står under betingelsene hos Coop: Medlemsbonusen kan ikke kombineres med andre rabatter

Jeg har koblet mitt COOP-medlemskap til Circle K EXTRA Club, og lagt dette på mitt DNB MasterCard. Da får jeg 45 øre/l i rabatt (første måneden 75 øre/l), og samtidig 3 % kickback på bensin fra DNB. Tror jeg.

Skrevet

Jeg har koblet mitt COOP-medlemskap til Circle K EXTRA Club, og lagt dette på mitt DNB MasterCard. Da får jeg 45 øre/l i rabatt (første måneden 75 øre/l), og samtidig 3 % kickback på bensin fra DNB. Tror jeg.

DnB gir avslag på regningen, ikke kickback. Men det er 3% ja (4% hvis du er saga eller pb-kunde). Tror dog det gjelder alt du får på bensinstasjonen, og ikke bare bensin. Gjelder også i utlandet.

Skrevet

Jeg har koblet sammen Coop og Circle K Extra for å få 45 øre rabatt per liter.

 

Dersom jeg betaler med Circle K MasterCard, får jeg da 45 + 35 = 80 øre rabatt?

 

Noen som vet?

Nei, men du kan koble sammen annet kort som gir bonus/ rabatt og kombinere det med coop rabatten. Eks. 365Privat, COOP sitt MasterCard, Amex, DNB MasterCard med drivstoffrabatt osv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...