fjarle Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 Her er de beste Galaxy Note-konkurrentene.Trenger du telefon med stor skjerm?
bojangles Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 Burde kanskje hatt med Note 10 fra honor på lista? Riktignok ikke ute ennå, men kommer straks og med 7" skjerm. En "light" versjon av huawei p20 pro, nesten. 1
Elgen-Hansi Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 På oppo står det 6,4 tommer i teksten, men 6,0 tommer under vitale mål.
HrKristian Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 Nå er det vel litt drøyt å påstå "installere Play Store manuelt" (ref Oppo Find X) krever særlig teknisk kompetanse, men la gå. Hvor er OnePlus 6, en 6.28-tommer telefon med ville specs til en god pris? Har den selv og det er en fantastisk telefon. Teknisk sett ikke vanntett, men per iFixit er det bare sertifiseringen som mangler.
Omnithunder Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 For de som ikke trenger den aller heftigste maskinvaren er Xiaomi Redmi 5 Plus et godt valg. Kan kjøpes fra bl a NetOnNet med norske kjøpsvilkår. For de som vil importere selv, så kan Xiaomi Redmi Note 5 (også kalt Note 5 Pro) trygt anbefales. Husk i så fall å velge "Global Version" som har alle aktuelle bånd for bruk her i Norge.
Colaownz Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 Fin artikkel, men syns er merkelig å ikke ha med Oneplus 6 på listen. Har den selv og an anbefales til alle.
A Bablowski Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 Burde kanskje hatt med Note 10 fra honor på lista? Riktignok ikke ute ennå, men kommer straks og med 7" skjerm. En "light" versjon av huawei p20 pro, nesten. Enig! Men hvor kjøper man Honor-mobilene i Norge?
bojangles Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 Har ikke sett Note 10 annonsert noen sted ennå. Men den kommer nok snart. Er jo flere selskaper som selger honor i Norge nå. Så går nok ikke lenge før vi også Honor Note 10 her i landet. Sjekk feks med komplett, dustin eller cdon. Tror alle de har Honor. Kanskje har en av dem fått den nye Note 10 i prislisten når? 1
secondarykid Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 Har ikke sett Note 10 annonsert noen sted ennå. Men den kommer nok snart. Er jo flere selskaper som selger honor i Norge nå. Så går nok ikke lenge før vi også Honor Note 10 her i landet. Sjekk feks med komplett, dustin eller cdon. Tror alle de har Honor. Kanskje har en av dem fått den nye Note 10 i prislisten når? https://www.androidpit.com/honor-note-10-price-release-date-specs-features Som nevnt i teksten her så blir den antageligvis annonsert for det vestlige marked 30 august. 2
secondarykid Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 Rettelse i teksten fjarle - Note 9 blir annonsert i overmorgen, ikke i morgen som skrevet i teksten.
OC-Freak Skrevet 7. august 2018 Skrevet 7. august 2018 https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi-max-3 STOR skjerm og STORT batteri. Rimelig sikker på at denne har bedre batteritid enn samtlige nevnt i artikkelen utenom ulefone power 5. Samt at den har helt greit kamera og fin pris.
Anbefalte innlegg