Gå til innhold

Sniktitt: Divinity: Orignal Sin (Linux, Mac, Windows)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fin sniktitt!

 

Det gjenstår enda å se hvor integrerte disse leiesoldatene blir i historien, men du kan i alle fall oppgradere, utruste og styre dem som du selv måtte ønske.

 

Etter at Kickstarteren nådde 800000 dollar, så vil de nå ha bakgrunnshistorie, sin egen agenda og personlighet, så det virker som de har ambisjoner for noe interessant i alle fall.

Skrevet

Skulle ønske de klarte 1 million, men i overkant av hundretusen på ca åtte timer høres vel ambisiøst ut. Gleder meg uansett veldig til dette. Synes forøvrig Larian har håndtert strechgoals på en veldig edruelig måte

Skrevet

Ja, dette spillet er det bare å løpe å støtte.

Er lenge siden jeg har vært så spent på et spill.

Og Larian virker virkelig som en gjeng med integritet!

Skrevet

Det er ikke bare i Kickstarter-prosjektet de har virket veldig åpne. Jeg har vært i Gamer i godt over ti år nå, og jeg kan ikke huske å ha møtt noen som (tilsynelatende) spiller med like åpne kort. De svarer på det du spør om, og forteller gjerne om utfordringer og problemer. Det er ikke et strigla PR-maskineri som vrir alle svarene sine slik at de får trekt inn en håndfull ferdig innøvde replikker.

Skrevet

Virker som de faktisk bryr seg om å lage spill. Ikke kun tjene $$$ *host*AAA utgivere*host*

De holder nok et godt øye med budsjettet de også, selv Larian Studios må lage spill som selger.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...