Gå til innhold

Flere utgivere hacket (PC, PS3, X360)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg forstår virkelig ikke hva de får ut av det, annet enn å gjøre faenskap. Håper virkelig det snart settes inn store ressusjer for å få hele lolzsec bak lås og slå.

Gjest Slettet+513
Skrevet

Så fort DLD kommer blir det vanskelig å skjule sporene sine.

Skrevet

Hvorfor får ikke denne gjengen konsekvenser når de "tar ansvar" for hackingen? De sier jo faen med rett ut at de er skyldige i å hacke disse utgiverne.

 

Forbanna cyber-terrorister, har virkelig ikke noe bedre å gjøre? Møt meg ansikt til ansikt så skal jeg vise dere hva terror er, forbanna horeunger.

Skrevet

Med en gang DLD kommer er det et nytt mål for disse hackerne. Informasjon om innbyggere i det mest kjøptesterke landet i verden? Jatakk!

 

Forøvrig er det latterlig at de skal drive på slik de gjør. Jeg verken fatter eller begriper hva de kan håpe på å få ut av dette. Nervøse webutviklere og tjenestebrukere? Hva vinner de på det?

  • 2 uker senere...
Skrevet

EVE Online var neste på listen. CCP har tatt ned alle tjenster for øyeblikket.

CCP ble ettersom jeg forsto DDoSet, ikke noe mer. Så ingen data ble stjålet derfra.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...