Gå til innhold

Dødelig fjert - Hvordan skape den verste prompen


FredTrump

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Var på rom med en som trente vekter og drakk shake i militæret. Kan bekrefte at det kan være en sammenheng mellom proteinshake og drittlukt fra rektum.

Skrevet (endret)

Vel jeg har kommet midlertidig fram til disse ingrediensene:

 

Soyabønner

Majonese

Min favoritt: Dansk gradost :)

 

Tenkte jeg skulle teste dette ut ved å lage meg en gryte eller smørbrød.

 

 

Jeg husker første gangen da jeg ubevisst og uskyldig prompet ved siden av et middelalderen par. Jeg satt bak kvinnen, rygg mot rygg, og var på datamaskinen min. Tidligere på dagen spiste jeg et par salamismørbrød med ekstra ost og majones. Jeg prøvde å lage en Subway sandwich, men det gikk dårlig. Så resultatet ble en sandwich som så ut som en osteburger. Må bare nevne at dette var kjempegodt etter en joggetur. Problemet var jo at jeg spiste for mange. Jeg kjente noe gjøre seg klar i rektumet mitt, den kunne ikke stoppes. Det føltes som Kim Il-Jong skulle bombe verden. Jeg slapp en, men det kom flere, og jeg bad til gud om at jeg ikke skulle bli merket. For sent. Jeg hørte noen bak meg si: "Lukter du det? Det lukter skikkelig ille". Det kunne høres på stemmen hennes at dette var skikkelig noe illeluktende greier. Jeg visste da at jeg hadde bare noen sekunder på meg for de snudde rundt og merket at jeg var gjerningspersonen i denne katastrofen. Så jeg begynte pakke tingene mine og gå mot utgangen. Mine instinkter fortalte meg at det var for sent ettersom jeg hørte noen bak meg fnise.

 

 

Etter hendelsen syntes det hele var ganske morsomt, og jeg syntes at det var synd at jeg ikke fikk sett hennes ansiktsuttrykk. Det var liksom en ond glede i det :D

 

Vel, dette er episoden som startet min karriere som terrorist.

Endret av Adogg
  • Liker 6
Skrevet

Sterk mat er jo en klassiker. Prøv en kebab.

Det spørs.. Hvis du er vant til sterk mat vil det ikke hjelpe

Skrevet

Tror det aa fucke opp tarmsystemet er en god ide for aa faa illeluktende fiser. Slutt aa spis groennsaker og fiberholdig mat som havregryn. Da er det ikke mye rensing i systemet lenger, og da vil det nok lukte

  • 2 uker senere...
Skrevet (endret)

1. Et ekkel mat som allereie er lista opp i denne tråden

2. Fest ein slange frå anus og opp til munnen

3. Slepp ut ein real suser

4. Innhaler prompen ved hjelp av slangen

5. Gjenta 3 og 4 heilt fram til bryllypet

6. FUNTIME!! :D :D :D

 

promp.png

Endret av toysekopp
  • Liker 8
Gjest Slettes-xwByZdFZ
Skrevet

Spis 3-4 tunfiskbokser om dagen. Kan føre til forstoppelse og ekstrem lukt. Personlig erfart :)

Skrevet

2-3 egg om dagen pleier og gjøre avgassene mine rimelig drøye ihvertfall. Spise også noe gryterett engang, klarer ikke huske hva det var for noe, men det resulterte hvertfall i dårlig stemning på jobb dagen etter. :blush:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...